Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnatok? ( kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok? ( kicsit hosszu)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

lehet kicsit zavaros lesz az iras es hosszu is de koszonom aki elolvassa es valaszol.

noss a sztori:

en 18 eves vagyok volegenyem 23.

idaig nagyon szep volt minden de most hadilabon allok.

ez tegnap tortent:

tegnap dolgoztam este 5-tol 9-ig.

hivott parom hogy meddig dolgozok mondom 8 korul otthon vagyok. o 5 kor vegez a munkaval. mondta hogy nem jon meg haza hanem majd fel 8-8-kor.megy munkat keresni( van munkaja de ez nem fizet jol) mondtam oke.

8 kor hivtam hogy hol vagy most vegeztem a munkaval. erre mondja: hat meg 1-2 orat marad. kicsit ideges lettem de mondtam jolvan. kerdeztem mikorra ersz haza. 9. oke. en is 9-re otthon vagyok.hivom 9 kor merre vagy.... akkor sem ert haza. 10:34-kor lepett be az ajton rohogve....

leultunk en a szekre,o az agyra beszelgettunk. majd oda mentem atoleltem es a nyaka hatulja elsore noi parfumhoz hasonlitott.de ahogy jobban illatoztam ilyen fustolohoz hasonlitott. ( aki ismeri az tudja hogy kicsit tomeny)

mondom mi ez a noi parfum? azt mondja izzadtsag,es felemelte a honaljat.mondom a nyakad. nme valaszolt csak rohogott.... kerdeztem hogy hol voltal? valaki megfogta a nyakad ( szokas naluk) es olyan volt a keze vagy olyan helyen voltal? ( de gondolkodtam az nem lehet mert akkor nem csak a nyaka HATULJA lenne olyan.) na ezzel nem foglalkoztam... aztan jott a szex. ismerem paromat mennyi van neki es most nagyon keves volt.. ez akkor szokott elofordulni amikor elotte mar volt szex. noss velem 2 napja nem volt szoval lennie kellett volna boven......... ( ez lehet veletlen is de pont tegnap?? neki mindig sok van,kiveve ha elotte volt szex mint irtam..)

noss azzal sem foglalkoztam csak ma gondolkodtam el ezeken. ha ez nem lenne eleg ma reggel felkeltunk o ment dolgozni en pedig ettem es csinaltam dolgomat. de amikor feleklt kiment a furdobe rezgett a telefonja nalunk szokas megnezni mert nincs titkolni valonk ( legalabb is nekem nincs..) erre ilyen nok kepei voltak ott. bejon a szobaba es mondja: mivan? mondom mik ezek a nok?????? erre ravagja: badoo. mondom miert? jajj csak a haverja irkalt..

a te profiloddal? igen. es mutatta az uzeneteket. de Daniaban elunk es danul nem beszel mert 1 honapja vagyunk kint kb. szoval lehet tenyleg a haverja volt..

akkor jelenleg meg mindig nincs itthon. mindennap 5-kor vegez a munkaval 6-ra kellene itthon lennie.

megvolt beszelve hogy ele megyek az egyik varosreszhez oda jon,mert megyunk vasarolni. erre 5:15-kor felhiv hogy hol vagyok? erkezem 10p mulva az allomason vagyok. parom erre ezt reagalva: ne gyere mert megyek munkat keresni. de nincs itthon kaja. nem baj majd holnap elmesz es veszel... en: de mar mindjar ott vagyok. de ne gyere. mondom akkor csak bevasarunk es jovok haza te meg menjel. de ne gyere. es hozzam vagja: ha nem tetszik akkor menjel vissza magyarorszagra vagy ahova akarsz koztunk vege mindennek. lecsapja a telefont visszahivom. mondja hogy bocsi csak ideges,meg miert kell mindenhova eggyutt menni? ( ritkan megyunk egyutt....kb penteken v szombaton) szoval nem tudom mit gondoljak. a kesesek azok mindig is megvoltak,sosem jott idoben. mert vagy baratok vagy ez vagy az vagy amaz. azon megsem lepodok. inkabb a badoo,meg a nyak es a szex a kulonos nekem..........

Jajj elne felejtsem: tegnap a nyakas resznel mondja nekem: elmehetek mas pasival de megol. en is teged ha elmersz menni massal. ( itt nagy mosolygas) kerdem: szeretsz? nem...

ne ertsetek felre jarjon el,de ha megvan beszelve hogy 8-ra itthon van akkor 8-ra es nem 9.... en is tartom magam ahhoz ami megvan beszelve. ha azt mondom 9-re itthon vagyok akkor inkabb 8:55-kor nyitom az ajtot mint kesobb......nem vagyok egy olyan szemely akinek mindennek tokeletesnek kell lennie de aggodok sajnos :(

akkor a napi program kb ilyen altalanosan: elmegy munkaba,haza jon furdik eszik,gep szex es alszik...nem nagyon beszelgetunk mindent fogoval kell kihuzni belole...akkor is 10x kerdezem hogy kersz enni? nagy nehezen valaszol... ha azt mondja igen fozok vagy kirakom amit foztem es nem eszik annyira gepezik...... nekem a legfontosabb az lenne hogy beszelgessunk,hogy kommunikaljunk de vele?? jajj.. nem nyavajgok meg semmi,es mondom menjen el de ha megvan beszelve akkor jojjon ugy,es nem hivna fel hogy kesek,ha en nem hivom fel sem hiv hogy bocsi kesek ne idegeskedj semmi baj sincs. ma is : 8-ra mondta hogy itthon lesz es mennyi az ido: 9:20.azota sem hivott..... ha hivom munka utan kb 4x ( minimum) kicsorog a telefon hogy a szolgaltato szol kozbe es utana meltoztat felvenni. en aggodjak hogy mi van vele,hogy esetleg elajult vagy leutottek......... nem lenne semmi bajom ha nem ezt csinalna. Ti mire kovetkeztettek ebbol? szerintetek mas no lehet a dologban??? hogy neznetek utanna? vonattal megy es jon,es nem mondja meg hogy merre van... kerdeztem ma is: melyik reszen vagy? nem tudja.. mondom csak tudod hol szalltal le a vonatrol. o nem tudja........ Ti mit gondoltok? hogy deritenetek ki hogy tenyleg no van-e a dologban? szerintetek is no? vagy csak tul spilazom a dolgot??

UI: koszonom aki elolvassa es valaszol,es bocsi de nincs ekezetem mint irtam Daniaban elunk)


2013. nov. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

odáig olvastam, mennyi van a párodnak.

Te nem vagy százas.

2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez zavaros volt és unalmas.

De a lényeg: ha megcsal, ha nem, tökmindegy: kapcarongyként bánik veled. Ennek annyi, ne alázkodj meg tovább, csak akkor, ha direkt azt élvezed ha bántanak.

2013. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis eszed van holnap haza jössz,hagyod ezt a gyereket a francba.Ne cseszd el 18 évesen az életed
2013. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nincs rendben valami, beszéld meg vele, ha nem akar beszélni, akkor pedig tényleg nem érdemes folytatnotok, Nő vagy, nem rabszolga! Ne hagyd hogy megalázzon.
2013. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Édes istenem!... Jelenleg nem tudok többet hozzáfűzni.
2013. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem megcsal és tényleg nem szeret :/// kihasznál csak
2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott, nem éri meg.
2013. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8 Bocs de ez muszáj közölnöm veled
2013. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!