Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a párotok úgy kezelne benneteket mint egy gyereket?

Figyelt kérdés
Sajnos súlyos vérszegény vagyok. Ami a legjobban zavar az az, hogy a párom mindig megkérdezi, hogy " bevetted a gyógyszert?" Komolyan mondom, mint egy gyereket úgy kezel. Nem vagyok hülye, hogy elfelejtsem bevenni a gyógyszert. Ja és még azt is megkérdezi mikor hazajön, "ettél???" Nagyon zavar! Mit tegyek?
2014. ápr. 23. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mond meg neki, de ennél nagyobb gondod, kívánom ne legyen.
2014. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Aggódik érted,figyel rád,örülj neki,mások épp azon sírnak,hogy nem kapnak elég figyelmet.
2014. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondhatok neki bármit, süket fülekre talál.
2014. ápr. 23. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Az én férjem is ilyen, de elfogadtam, mert szerintem aranyos. Most is itt áll a vitamin az asztalon, amit reggel készített ki nekem, nehogy elfelejtsem bevenni őket :) a gondoskodás egy jele. Nem kezel gyerekként, egyenrangú felek vagyunk, de ahogy főzök neki vacsit, kényeztetem, stb. ő így tudja kifejezni ugyanezt.
2014. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Törődik veled, és aggódik érted..

A gyrekként kezelés nem itt kezdődik..

Én is megkérdezem a páromat( gyógyszerről nem, mert nem szed, hanmem evesről stb pedig nem beteg

Én hajlamos vagyok kevés folyadékot bevinni..

Ha hazajön megkérdezi mennyit ittam ma..vagy csak hoz egy pohár vizet, hogy igyam meg most, mert tuti nem ittam...és hogy bevettem-e a vitaminjaimat( mert ha nem szedem, akkor én is vérszegény leszek ( vashiány..stb súlyosan)

Attól nem kezel gyerekként...

2014. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:
61%
Szerintem a te reakciód a gyerekes, nem az, ahogy kezel. Ilyen egy normális kapcsolat. Ő figyel rád, te figyelsz rá. Ha ez idegesít, akkor a kapcsolatban más gond van szerintem...
2014. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!