Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sosem akartam gyereket, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem akartam gyereket, nem is szeretem a gyerekeket, de a páromtól mégis, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat beszélünk a jövőről. 2 éven belül házasság, ő azt mondta, hogy mire 32 lesz szeretné, ha megszületne az első gyerekünk. én ekkor 27-28 éves lennék. Ami nekem fura, hogy én nem szeretem a gyerekeket. nagyon nem. Csak a rokon gyerekeket tudom elviselni, őket is csak azért, mert elküldhetem őket melegebb éghajlatra. Antiszociális vagyok na.


viszont néha ha a párommal összebújunk akkor elfog egy érzés, no nem az, hogy gyereket akarok, hanem, hogy tőle majd szeretnék. Egyszer.


Persze nyilván házasság után, és még a kezemet sem kérte meg, szóval egyelőre biztonságban vagyok. Szóval akarom is meg nem is. Ez normális, ti hogy voltatok a gyerek dologgal? Egyébként néha ha meglátok egy jófej kisgyereket, akkor mosolygok rá, meg a vagesz kisrácokat, kislányokat csípem, de a gyerekek 95%-tól a falra mászom... pl. a párom 8 éves öccsétől is.



2013. nov. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel én is így vagyok, és szerintem normális.

Én sem rajongok a gyerekekért, ha meglátok egyet, akkor nem olvadok el, inkább közömbös érzés, de ha a jövőbeli saját gyerekeimre gondolok, az már teljesen már, mert ők az enyémek.

2013. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez szerintem lehet azért is van, mert még fiatal vagy a dologhoz, vagy lelkileg nem állsz még rá készen. Persze mindenkinél máskor jön el az, hogy érett legyen ehhez, de például a te korodban én is pont így éreztem, aztán lassan megváltozott ez, nem tudom, hogy, de magától megváltozott. Még nálad is lehet, hogy megváltozik. 30N
2013. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normalis, en is igy voltam :) Sot, osszehazasodtunk es meg utana is 5 evig nem akartam gyereket, aztan valahogy megerett bennem a dolog. 27 voltam, mikor az elso fiamat szultem, 30, mikor a masodikat. Nagyon imadom oket, de mas gyerekeket tovabbra se annyira csipazok (nem vagyok egy ugyibugyizos fajta, na).
2013. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, ha most még nem szeretnél. Még van idő, nem maradtál le semmiről. Én amúgy nem szeretem ez ilyen nagy tervezgetéseket. Persze körvonalak kellenek, kell, hogy legyenek álmok, célok. De túl konkrét dolgokat felesleges kitűzni, mert az élet általában úgyis mást sorsol. Pl. van akinek egyszerűen nem sikerül teherbe esnie, másnak meg igen, pedig mindent megtett ellene… A gyerek nem olyan, mint egy termék, amit megrendelsz és garantáltan szállítanak raktárról egy héten belül.
2013. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális, én utáltam a gyerekeket amíg meg nem született a sajátom. Ő az én bálványom, imádom. :)) A saját gyerek az teljesen más, nem lehet ezt összehasonlítani.
2013. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húúú, megnyugodtam, az én környezetemben minden velem egyidős, de még nálam fiatalabb nő/lány is odavan a babákért, meg a gyerekekért, hogy milyen cuki, meg jajj. Én meg, aha oké :D És azt mondják, én vagyok a nem normális, mert a gyerekeket mindenki szereti. pont. De akkor mégsem, szerencsére :D
2013. nov. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!