Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Ez bizonytalanságra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez bizonytalanságra, bizalmatlanságra utal?

Figyelt kérdés

Elváltunk feleségemmel, majd újrakezdtük 2 éve. Azóta minden rendben, vagyis én azóta tökéletesnek érzem az életet velük, rajta is ezt érzem. Két fiunk van, kamaszok. Még nem vagyunk idõsek, õ 35 éves. Sok a kisgyerek/baba a környezetünkben, õ mindig odavolt a kicsikért. Felvetettem neki, hogy összehozhatnánk egy kisbabát, én tényleg vágyom rá. Õ erre nemet mondott. Korára, idõhiányra, karrierjére, gyerekeinkre hivatkozik. Ebben csak azt nem értem, mikor a fiúk születtek 1 év korkülönbséggel még tanult, majd hamar munkába állt, azóta is folyton pörög, fontos neki a munkája, szereti, de mindig meg tudja oldani, hogy legyen emellett ideje. Egyedülállóként is ügyesen megoldotta. Tehát nekem ez olyan kifogás jellegü. Itthon tudna maradni 1 évet a babâval, utána is tudnánk úgy szervezni, hogy vagy õ, vagy én vagy babysitter, majd bölcsi. Korábban panaszkodott is rá, hogy a gondtalan babázás kimaradt az életébõl. Baba mellett is mehetnénk pár órás programokra, van babysitter a világon. Tudom, hogy õ is tudja hogy nem áll meg a világ egy gyerektõl. Úgy érzem most és velem van gondja. Nem bízik a kapcsolatunkban.

Hogy látjátok? Egy babarajongó, nagyon jó anya, pörgõs nõci nem akarhat babát "csak úgy" vagy a kapcsolatunkkal van gond?



2014. ápr. 24. 08:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen ha lenne már két gyerekem töled, akkor tényleg nem vállanék még egyet.

Emellett ha fontos neki a munkája, akkor nem szivesen esne ki belöle pár évre, mert utána kezdheti elöröl az egészet.

2014. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adtál rá okot, akkor szerintem nem arról van szó, hogy bizonytalan, bizalmatlan. Egyszerűen csak a kamasz gyerekek mellé nem akar kistestvért. A környezetemben nem egy helyen bizony nagy ellenérzést váltott ki kamasz korban a kicsi érkezése. Szerintem a feleséged csak úgy gondolja, hogy szép, teljes család vagytok így is. Sok boldogságot!
2014. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy baba rajongó még nem kell bevállalnia egy 3-dikat.Más ideig óráig babázni egy picivel,mint nap mint nap.Mert ugye ha kifárad nem koccolhatja le ennyi volt.35évesen,2 kiskamasz mellett én sem vállalnám be.Egy baba felborítana mindent.Hagyd had élvezze az életet veletek,
2014. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva látom, hogy az lemaradt, hogy korábban, válás elõtt vol szó esetleges kései gyerekrõl
2014. ápr. 24. 08:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
"korábban, válás elõtt vol szó esetleges kései gyerekrõl" igen, az akkor volt.
2014. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha errõl van szó, akkor persze nekem is jó így. Csak egy kicsit elbizonytalanodtam, azt hittem örülne egy babának. De válaszaitok alapján én komplikálom túl
2014. ápr. 24. 08:17
 7/21 anonim válasza:
100%
Legyél boldog a szép családoddal, ne erőltess olyat amit a másik fél nem szeretne. Egyszer már nagyon szerencsésen alakult az életed. Ne rontsd el.
2014. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

miért ne foghatná időhiányra, karrierre?

most idősebb, jó nem öreg, de nem 20 (kb ekkor szülhetett, ha már kamaszok a gyerekek), meglettek a gyereke, most koncentrálhat magára. ez miért baj?

nem akar és kész, megmondta az igazat neked, de ha sokat cseszteted vele, akkor ennek megint vége lesz.

2014. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Itthon tudna maradni 1 évet a babâval,"


De nem akar.

Azokkal akar EHELYETT foglalkozni, amiket felsorolt Neked.

2014. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

És egy kicsit arra is utal, igen.

Azt érzem ki a topicodból, hogy nem veszel ki a babavállalásból annyit, amennyit lehetne, és rá marad ennek a legtöbb terhe. És hát a biológiai leosztás miatt ez AKKOR is így lenne, ha a égvilágon mindent Te csinálnál, amit csinálhatsz a gyerekek körül.

Már megtapasztalta, milyen Veled gyerekeket vállalni, és elég neki, többször nem vállalja, ENNYIT BÍR, itt ér VÉGET AZ EREJE. Ezt érzem, ezt látom nőként (39).

2014. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!