Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jatekmanias ferjjel mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jatekmanias ferjjel mit?

Figyelt kérdés

Evek ota nem jatszott ennyit a ferjem. Most mar egy honapja nezem a hatat a kanaperol, mert epp Diablo3-ra van rakattanva. Kepes a gep mellett enni is, es ha rajta mulik, minden szabadidejet a gep elott tolti oldoklessel.


En viszem tulzasba, hogy ennyi jatekot kisse soknak tartok, vagy o?

Allitasa szerint csak kicsit kikapcsolodik.


2014. ápr. 24. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én ezt fordítva nyomtam, de olyan szinten, hogy dioptriát romlott a szemem! :D de kinőttem, és a barátnőmmel vagyok ha van szabadidőm.

akkoriban amikor játszottam, én 17 éves voltam, az egyik játékos társam pedig 26, ráment a házassága! azóta nem játszik, de el is váltak...

szóval még melegébe próbáld valahogy visszacsalogatni magadhoz a gép mellől, mert lehet hogy még jobban rá fog függni :D

2014. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Eléggé addiktív játék de mivel kb egy idő után roppant unalmassá válik így szerintem hagyd játszani, egyszer feláll előle mikor megunja.
2014. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

34 eves... szerintem reg kinott az ilyen bugyuta jatekokbol.

Regebben egyutt teveztunk, kirandultunk, tobb idot toltottunk egyutt, nem csak 1 szobaban. Kisse maganyosan erzem magam.

2014. ápr. 24. 21:02
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Csinalj olyan programot, amin o is reszt vehet....kirandulas, bicikli stb......mondd neki, hogy hetvegen elmennel ide vagy oda akar setalni, kerdezd meg tole hogy veled tart-e, ha nem, akkor is menj el. En kivancsi lennek a reakciojara.
2014. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
n is sajnos ugyanígy vagyok...rengeteget játszik, mikor lenne időnk se hív el sehová, én is kezdem magam nagyon magányosnak érezni. Ráadásul ha szóbahozom, akkor kiakad, hogy hagyjam ezzel békén. Kevésnek érzem magam néha a játékkal szemben... :(
2014. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi is igy vagyunk, csak nem játszik a páeom, hanem vagy netezik, vagy alszik...
2014. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Milyen karaktere van? Felvenném a guildunkbe, kéne húzni a karakterem.
2014. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

A Diablo valóban nagyon addiktív játék, de tapasztalatból mondom (a 2. résszel rengeteget játszottam nőként :) ), hogy egy idő után meg lehet unni. Egy pont után elfogynak a teljesítendő célok, így megszűnik a kihívás is.


A: kivárod, amíg megunja.

B: csatlakozol te is, ami jól elveszi a kedvét, hiszen ki az a játékfüggő, aki szeret bajlódni egy amatőr tanítgatásával? :D

2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az enyém se különb,csak ő nem játszik hanem programozza, meg szervereket csinál meg én nem is értem miket! Kikapcsolódásként meg videókat néz,olyan átverőseket!

Én így fogadtam el! Amikor nincs itthon én nyomom a gépet!:)Elcseszett élet,de lehetne rosszabb is!

2014. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Vajon meddig tart meg? :-/

A haverjaival skypeon kommentaljak is a jatekot, velem meg alig beszel :S

Husvet vasarnap elmentunk kirandulni, delutan azonnal leult jatszani. Ma hazajott 17-kor, negyedora mulva ott ult. Este fel tiz van.

Elegem van.

2014. ápr. 24. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!