Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erdemes egy ilyen férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes egy ilyen férjjel leélni az életemet?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudom vele megbeszélni a dolgaimat, mindent kifecseg.Vagy ha valakirõl meg van a véleményem, akkor nem mondhatom el neki, mert képes visszamondani.Most pl.az egyik barátját vitte a kocsival és a cigicsikket szétdörzsölte a kocsiülés alatt az én helyemen.Szóvá tettem neki, hogy legközelebb már nem ülhet a kocsiba ez az ember, mert nem tiszteli, hogy a kocsiban nem lehet cigizni, és még a csikket sem dobta ki.Nincs is hamutál a kocsiban,theát nem lehet benne cigizni.De az én férjembõl folyik a szó és azt sem veszi észre, hogy mi zajlik körülötte.Mindig magát akarja fényezni és ezért mindent elmond mindenkinek, engem meg mindenki elõtt le akar huzni.

Nem tudom komolyan mit kell tennem, hogy változzon!


2014. márc. 14. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

" Nem tudom komolyan mit kell tennem, hogy változzon! "


-Lelépni.

2014. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem érdemes.
2014. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Mióta ilyen? Mi válthatta ki ezt a viselkedést belőle?

Mert gonodlom, ha mindig is így viselkedett, akkor nem mentél volna hozzá...

2014. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha jól értem nincs gyerek? Helyes... lépj le!
2014. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt én is keresem, hogy miért lett ilyen.Nem, nem volt ilyen.Egyszerüen nem lehet megértetni vele, hogy ez már nem normális.Nagyon sokszor elárul, még akkor is,ha valamit viccbõl mondok,visszamondja az illetõnek.

Sokszor ugy érzem, hogy komplexusa van, és engem is azzá akar tenni és belém akarja fojtani a véleményemet.

2014. márc. 14. 15:06
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
téged is komplexussá akar tenni? Jaj :)
2014. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez milyen kultúrkör, ahol a kocsi padlóján elnyomják a csikket? Ilyen csak valahol a Balkánon történhet meg.
2014. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
A saját fegyverével kell visszavágni neki. Kamu infókat mondj el neki, hogy kínos meglepetés érje, miután visszamondta a dolgokat valakinek. Még jobb a dolog, ha előtte egyeztetsz az illetővel, akiről beszélsz neki.
2014. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen emberrel nem lehet együtt élni. Gondolj bele milyen dolgokat elpletyiz amit még nem tudsz.
2014. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha már ez a kérdés felmerül ,akkor lépni kell!
2014. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!