Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, akiknek fontos a romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek fontos a romantika, de a párotoknak nem! Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Nekem ez a helyzet megkeseríti kicsit az életem:( A férjem rendes ember, szeretjük egymást, megvan a vonzalom köztünk. Minden nap szorítunk egymásra időt, sokat beszélgetünk, a szex is működik... Szóval szerintem nagyon boldognak kellene lennem. Viszont hiányzik, hogy ő néha romantikus legyen. Jól esne, ha néha kapnék tőle egy szál virágot csak úgy, vagy egy csokit, vagy ha néha mellém bújna a fürdőkádba és úgy beszélgetnénk, vagy összebújva filmet néznénk, vagy csinálna olyan kis apró hülyeségeket, hogy cetlit hagy a hűtőn, hogy szeret...., szóval ilyesmikre vágyom. Én meg szoktam tenni ilyeneket, indítványozok ilyen összebújásokat, de valahogy ő nem tud ezzel mit kezdeni. Igyekszik, de egyszerűen távol áll tőle, nem veszi a lapot. Ő másképp fejezi ki azt, hogy szeret. Inkább udvarias, figyelmes, ami persze szuper, de nekem kellene valami játék néha, flört, izgalom.... Néha már egész évben a szülinapomat várom, mert azt gondolom, most majd végre meglep valamivel. De mindig csalódok, mert inkább megkérdezi, hogy mit szeretnék, vagy kéri, hogy vegyem meg helyette, vagy pedig együtt vesszük meg. Idén így magam vettem meg a szülinapi ajándékom hetekkel utána, mert ő azt várta, hogy majd én intézem... Ez nekem olyan kiábrándító:( Szégyellem magam emiatt, mert néha azt gondolom, hogy nincs baj, így csinálok. Így elnyomom ezt, de néha mégis rossz kedvem van napokig ezeknek a hiánya miatt. Pedig jó vele, szerencsés vagyok, mert soha egy rossz szava nincs hozzám, kényeztet, igyekszik kímélni, stb. Légyszi ne hordjatok le, így is rosszul érzem magam a dolog miatt, mert nem tudom, hogyan ne legyek elégedetlen, mikor néha előtör bennem a hiányérzet a romantikus percek hiányától! :-( Szívesen kitörölném ezt az érzést! Tud esetleg valaki segíteni, aki ezt helyre tette?
2014. ápr. 28. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Mit lehet ezen kezelni? Ha nem ilyen, akkor a fejedre is állhatsz, nem fog megváltozni!

Előbb kellett volna végiggondolnod, hogy tudsz-e ezzel élni hosszútávon vagy sem.

2014. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Én is úgy gondolom, hogy egy ember alaptermészetét nem igen lehet gyökeresen megváltoztatni.


Én sem vagyok az a nagyon bújós, romantikus és érzékeny típus. Nem szeretem a sok romantikát, mert giccsesnek tartom és nem bírom az érzékeny embereket, mert nem tudok mit kezdeni velük (az érzelmi kitöréseikkel).


Nem hinném, hogy meg tudnám változtatni az érzéseimet. Mindenki más. Vagy elfogadod, vagy keresel egy olyan párt, aki ilyen formában is kimutatja az érzelmeit...bár nem hiszem, hogy ez a boldogság titka...

2014. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mondd meg neki,hogy néha igényed lenne egy kis bohókás romantikára,szerelmes cetli,egy szál virág,stb. De egyébként tényleg van olyan ember,akitől ez abszolút távol áll,egyszerűen nem így van beállítva.

Nekem apukám ilyen antiromantikus,nevelőanyum is mindig rágja a fülét,hogy pár szál virágot csak úgy minden alkalom nélkül igazán el tudna viselni egyszer-kétszer egy évben,de eddig kb egyszer volt ennek eredménye a 8-9 év során. Akkor is csak azért,mert apu kicsit kínosan érezte magát,hogy a 20éves kicsi lánya(én) gyönyörű,nagy virágcsokrot kapott a bunkónak elkönyvelt pasijától,akit aztán nevelőanyu körberajongott,hogy úúú,milyen figyelmes:D

Egyébként meg ez legyen a legnagyobb problémád,mert a leírásod alapján a tenyerén hordoz a férjed,tisztel,megbecsül. Mit nem adnék egy ilyen pasiért! Pedig én is igénylem a romantikát.

23L

2014. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Sok nő igényli ezt egy kapcsolatban, a legtöbb barátnőm is ilyen volt természetesen, és amelyiket szerettem, meg is adtam neki ezeket, mert...szerettem őt tényleg.

Viszont volt olyan párom, amelyik megcsalt, megbocsátottam neki, utána folyamatosan kihasznált, és mellé még igényelte is a bújást, romantikát, stb...

Csak akkor én meg már olyan távol voltam tőle, mint a hold a földtől, egyszerűen képtelen lett volna bármi olyat tenni, amit szeretett volna. Vége is lett, rá 1 évre.

2014. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk feleennyi sincs meg...max ideig-óráig, ha szóvá teszem, utana visszasüppedünk a meleg trutymóba:(
2014. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Mintha minket irtál volna le.Egy darabig probálkoztam,cetlik,gyertya ilyesmik de láttam hogy ez neki semmit nem jelent.Mostmár nem hiányzik(12éve vagyunk együtt)illetve hiányzik picit a flörtölös rész de annyira nem hogy emiatt szomorkodnék.
2014. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az első pár évben ez nem tűnt fel. Ameddig dúlt a szerelem, addig ő is bújósabb volt, többet bókolt, intenzívebb volt az egész, így nem volt hiányérzetem. Aztán összeházasodtunk, gyerekünk született, így el voltunk foglalva, természetes volt, hogy a párkapcsolatból most kicsit lejjebb kell adni. Most, hogy a gyerekek nagyobbak, azóta kezd hiányozni néha egy kis virág, egy kis extra figyelmesség.... Bár azt tudom, hogy megváltoztatni nem fogom tudni. Azért elmondtam neki ezeket, és ő igyekszik, de nem igen van ehhez érzéke. Azt meg nem érti, miért fájlalom, hogy az első években összebújva aludtunk, most meg már ezt ő nem igényli. Viszont minek kínozzam? De magamon sem tudok változtatni, az érzéseimen. Gondoltam, talán van erre valami okos javaslat, hogy hogy tudnék ezzel úgy megbirkózni, hogy neki ne legyen túl nagy teher, de én kicsit jobban érezzem magam. Biztos van így más is.

#4#, szerintem is sok lehet ezzel így. Én nem tettem semmi olyat, amivel ne érdemelném ki, a férjem azt mondja, ő boldog velem, elégedett az életünkkel, és ezt látom is rajta. Néha azt gondolom, talán nem vagyok neki elég érdekes, elég izgalmas.... Talán ezen kellene változtatnom..., de hogy legyek titokzatos, ha nem vagyok? Hogy játsszam el a végzet asszonyát, ha nem szeretek szerepet játszani? Jobban szeretek őszinte, nyitott lenni....

2014. ápr. 28. 12:34
 8/22 A kérdező kommentje:
#6#, akkor ezek szerint megszoktad a hiányát?
2014. ápr. 28. 12:42
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

de hogy legyek titokzatos, ha nem vagyok? Hogy játsszam el a végzet asszonyát, ha nem szeretek szerepet játszani? Jobban szeretek őszinte, nyitott lenni....


post leirtad a lényeget,hogy legyen a párod romantikus ha egyszerüen ő nem olyan?elvárnád tőle azt hogy a te kedvedért úgy csináljon mintha..de közben csak azért csinálja mert te elvárod.


nehéz dió ez mert mint irtm én is benne vagyok ebben.Én ugy csinálom hogyha kedvem van meglepem sütivel vagy hozzábujok,tehát én magamért romantikázom és ő ezt elfogadja de azt nem várom el tőle hogy az én kedvemért ugorjon el a virágoshoz egy rózsáért mert az már nagyon erőltetett.Utolso előtti voltam.

2014. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

6 os és az utolso is én vagyok.


megszoktam igen,alkalmazkodtam.

2014. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!