Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Szerelmi ügyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Szerelmi ügyek, többi lent FONTOS?

Figyelt kérdés

Hello. Gyorsan és röviden fel vázolom a tényeket.

Én:16/F Emil

Barátnőm 14/L Niki

Barátnőm nővére 16/L Barbi

Barátnőm nővérének a pasija 22/F Adrián

Nah szoval ismerősök rokonokkal beszélgetünk stb.. Niki is ott volt. És egyik férfi37eves rokonom meg kerdezi Nikit hogy Barbinak hogy néz ki a pasija jó-e stb.. Barátnőm válasza: igen helyes jóképü...

Mondom oke...

Másik, hogy Niki nagyon jóba van Adriánnal jol kijönnek egymassal stb.. Multkor is mellettem mondja Niki, Adriánnak hogy milyen jol ki vagy gyurva stb... Ez nekem kicsit rosszul esik. Nah meg a másik nem látta a barátnőm Adriánt ugy 3-4hete.. És mondom Nikinek hogy lehet hétvégén jön Adrián nővéredhez...Barátnőm válasza: Jaj de jóó lesz már látni amugy is ugy hiányzik meg ugy szeretem. Mondom megint..oké..

Barátnőm ezt az Adriánt bátyjának teikinti pedig nem azok...a

AZ LENNE A KÉRDÉSEM, HOGY MOST FÉLTÉKENY LEGYEK VAGY MIT TEGYEK EBBEN A SZITUÁCIÓBAN??

Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm!!



2014. febr. 24. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugalom, öcsi...a nővérével jár...meg aztán 22 évesen elég gáz lenne egy 14 évesre rámozdulni.
2014. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, máshogy sajnos nem megy. A féltékenység képes megölni (tapasztalat), jobb még most megkérdezni tőle. Amúgy szerintem ebből még gubanc lesz, mert egy boldog kapcsolatban élő csaj csak úgy nem mond ilyeneket :(
2014. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
* nem látta a barátnőm ugy 3-4 hétig *
2014. febr. 24. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lennék a helyedben, az is biztos. Ez az a helyzet, hogy ha megkérdezed, letagad mindent, és te leszel a gonosz, meg a bizalmatlan, meg a hűtlen. Egyéb esetben szintén a bizonyos hímtag rossz végére kerülsz. :/


Én megkérdezném tőle, hogy pontosan hogy is gondolta. Ha szeret, be fogja látni, hogy ezt be kell fejeznie, sürgősen. Egyéb esetben meg úgyis veszett fejsze nyele...

2014. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek az is gáz, hogy bátyjának tekinti a srácot(Adrián meg a hugának tekinti barátnőmet) ja meg, hogy barátnőm puszit ad neki (elköszönés képpen stb)..?
2014. febr. 24. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
az még normális! de ilyeneket nem kéne mondania neki...az már picit furcsa! kérdezz rá! ha behisztizik, akkor van valami baki! :/ 14/l
2014. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:(
2014. febr. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!