Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megütöttem egy csecsemőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem egy csecsemőt? Normális?

Figyelt kérdés
Etettem a gyerekünket, bealudt közben és vissza raktam a kiságyba had aludjon addig én is vissza feküdtem egy kicsit, nem aludtam csak szédültem mert egy kicsit fáradt voltam. Eltelt kb 5 perc és a gyerek ordítani kezdett. Ki akartam venni az ágyából és ahogy nyúltam beütöttem a kezem a rácsba, ennyi volt a csattanás. Bejön a férjem hogy mi volt ez a csattanás! Megütöttem és ezért ordít! Mégis hogy képzeli ezt??? Hogy feltételez rólam ilyet? Sosem voltam agresszív, a hangom sem emelem fel nagyon senkivel szemben nem ám hogy még üssek is, főleg egy babát, a saját gyermekemet! Aztán már az is baj lett hogy vissza feküdtem mert hát ki a f_sz mondta nekem hogy maradjak fent éjfélig, aludnék akkor amikor a gyerek(az ő szavaival élve).. hát bocsánat hogy vele is szerettem volna lenni. Még mindig remeg a kezem olyan ideges vagyok. Igazából csak ki akartam írni magamból, nem is tudom mit mondjak a férjemnek de ez nagyon nem normális és sértő, bántó hogy azt feltételezi rólam hogy bántom a gyerekünket.:(
2014. máj. 3. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Minek nektek gyerek, ha ennyire nem vagytok értelmes emberek, ilyen rossz a kapcsolatotok (semmi bizalom meg tisztelet), és ennyire nem tudtok beszélni egymással?!?!?!?!


Csak a szegény gyereket sajnálom, hogy ilyen szülökkel van megverve!!!!

2014. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Bocsánat a hasonlatért, de elképzeltem a szitut, mint két ősember...embereljétek meg magatokat, mert a java még hátravan!
2014. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy lett ebből egyáltalán házasság, meg közös gyerek, ha ilyen viszonyban vagytok egymással - abszolút nulla bizalom a másik irányába: a férjednek az az első gondolata, hogy te megütötted a babát, te meg az interneten beszéled meg vadidegen emberekkel, ahelyett, hogy vele beszélnél.

Nem, ez az egész helyzet nem normális, egy normális párkapcsolatnak, - de még baráti kapcsolatnak is - a bizalom az alapja, és a szerelem, stb., minden más csak utána jön. Nálatok pont ez az alap hiányzik.

2014. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg csak nagyon fáradtak és ingerültek. Egy gyerek rengeteg feszültséget hoz magával, nem kell rögtön csesztetni a kérdezős meg a párját, hogy minek házasodtak... mintha ti még sose kaptatok volna össze.



Szerintem nyugodj meg, és próbáld megbeszélni a pároddal a dolgot. Mondd el mi történt, és hogy neked mennyire rosszul esik, hogy ezt gondolta rólad.

Estére hívjátok át a nagyit, ha közel lakik, ti meg menjetek el sétálni, fagyizni, stb.

Kell egy kis elszakadás az otthontól, ha nem akartok bedilizni.

2014. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Szimpla veszekedés, amilyen gyorsan jött úgy el is fog múlni. Azért majd ha mindketten lehiggadtok érdemes arról beszélnetek ki mennyire ismeri a másikat és mennyire bízik meg benne. Mert a feltételezés tényleg fura a párodtól...
2014. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!