Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? A testvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A testvérem megcsalja a férjét, és a férje most tudta meg.

Figyelt kérdés
Nekem elmondta a férje hogy a tesómnak van valakije, egyértelműen bukta van. Két gyerekük van. Szóljak a tesómnak hogy a férje tudja? Vagy hagyjam? Megígértem a férjnek hogy köztünk marad....
2014. máj. 5. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha ebben a helyzetben képes voltál egy ilyen dologban ígéretet tenni a tesóddal szemben, akkor tartsd a szád. Az ígéretet nem csak nyögik, ha nem be is kell hogy tartsák.Ha már kiejtik a szájukon:)
2014. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért avatkoznál bele? Így is lesz elég nagy vihar. Maradj ki belőle, változtatni úgysem tudsz rajta.
2014. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, miért történt a megcsalás, milyen a házasságunk, mi a problémájuk.

Úgy általánosságban a testvérem mellett állnék, hiszen ő a testvérem. Elmondanám neki, hogy tud róla férje. És megkérném őket, hogy hagyjanak ki ebből az ügyből, mert nem szeretnék két tűz között lenni, hogy mindketten nekem szidják a másikat.

2014. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Megígérted. Ne csinálj ülepet a szádból.
2014. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet...de hát ha megígérted.

De miért mondta el neked a férj?

2014. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

3-as! Az ember nem ígérget, és utána azt tesz amit akar, hanem ha tesz egy ígéretet azt tartja.


Én pont tegnap voltam úgy, hogy elhintettem valamit, és adtam 24 órát arra, hogy ott landoljon az elhintett cucc, ahol én akarom:D Szerintem nem rég érkezhetett meg:D

2014. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Persze nem szép valamit megígérni és nem betartani. Én is így gondolom.

Csak nem tudom elképzelni, hogy a testvéremmel szemben ígérjek valakinek valamit.

De nem ismerjük a részleteket.

Lehet, hogy a kérdező jobb viszonyban van a testvére férjével, mint a testvérével? :S

2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó viszonyban vagyok mimdkettőjükkel, a férj nekem szokta elmondani, nincs senkije. Nagyon szeretem a nővérem, bízunk egymásban, de azt hogy van valakije, nem mondta el, igaz sejtettem rég. Nem jó hogy ilyen helyzetbe hoztak, nekem ebből ki kéne maradnom, de ha kiderül hogy én tudtam hogy a férj tudja, bajban leszek...ha meg elmondom, popót csinálok a számból. Nehéz ügy.

Amúgy tipikus megfáradt a házasságuk, semmi balhé nincs vagy ilyesmi. Tanácstalan vagyok.

2014. máj. 5. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:

"nekem ebből ki kéne maradnom"


EZT kellett volna mondanod a sógorodnak: "Ebből engem hagyjatok ki!"


Ha te szólsz a testvérednek, s esetleg kibékülnek egymással, a végén te leszel a '"szkavaró".


Előre megjósolom.


Hallgass a saját érdekedben, meg az ő érdekükben: az élet meghozza a megoldást.


Nem tartozik rád az egész úgy, ahogy van, bármennyire is sajnálod, hogy gond van a házasságukban.


Oldják meg!

2014. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megígérted a férjének, hogy nem mondod el, akkor tartsd a szavad.
2014. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!