Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apukám lehet megcsalja anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám lehet megcsalja anyukámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anya ma sírva jött be a szobámba és közölte hgy apa megcsalja őt, véletlenül meglátta apum telefonjában az sms-t amit küldött neki valaki, és az volt benne hogy találkozzanak ittmeg itt...ekkor meg ekkor... puszillak, meg ilyesmik... és anyukám már nagyon kivan idegileg. Lécci segítsetek,hogy vidítsam fel, mit mondjak neki? Valami biztatót mondjatok már!
2013. nov. 2. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen nem jut eszembe semmi, de anyukádnak nem kellett volna téged terhelnie ezzel.
2013. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez jutott eszembe, miért rak rád ekkora terhet. Nincs neki barátnője?

Amúgy ez lehet egy ártalmatlan sms is.

2013. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
47%
Anyudnak mondj bíztató szavakat pl.: semmi gond én itt vagyok stbstb. Apudat meg ba**dle. haragudj meg rá. és akkor észre veszi magát! én biztos ezt tenném!. legyél anyukád mellett. (:
2013. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát az itt és itt találkozunk ekkor meg ekkor, puszi nem tudom miért jelenti azt hogy megcsalja.. De ugye aki nem akar fájdalmat magának, az nem vájkál a másik privát levelezéseiben.
2013. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj.Ezt majd ők megoldják és tisztázzák.
2013. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem a te dolgod megoldani, egyébként is simán lehet hogy nincs semmi megcsalás, csak anyukád félreérti a helyzetet.
2013. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem biztos hogy megcsalja,de ha igen akkor nem hiszem hogy nagyon feltudnád vidítani.
2013. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Neked semmit. Nekik kell ezt megoldani ha tényleg valós a probléma.

És nagy butaság volt amit anyukád csinált, nem kellene ilyenekkel terheljen téged.

2013. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha édesanyád biztos ebben, akkor ez nagyon szomorú.


Gondolom, hogy voltak előzményei annak, hogy meg akart bizonyosodni arról, miért távolodott el tőle az édesapád, s kétségbeesésében ezért nézte meg a mobilját.


Azt tudod tenni, hogy tartod benne a lelket, hogy nem nehezíted a dolgát. Amiben tudsz, segítesz neki szó nélkül: pl. a háztartási munkák. Nem "kamaszkodsz" vele, tekintettel vagy a lelkiállapotára.


Apukád valószínűleg kisiklana egy ilyen témájú beszélgetés alól.

Nem tudhatod, hogy kettejük között milyen beszélgetések folytak, hogyan jutottak el idáig.


Lehet, hogy megcsalja, lehet, hogy félreértés.

Ezt nekik kell tisztázniuk egymás között.

Beleszólni nem szabad, nem is tudsz, de ha apukád kiteríti a lapjait, hogy valóban van mellékág, neked azért jogod van ahhoz, hogy kulturáltan kifejtsd a véleményedet arról, hogy éppen most veri szét a családot, s ezzel keményen befolyásolja az ő sorsukon kívül a tiedet is. Tehát van közöd hozzá.

2013. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.


Megmondanád, hogy hány éves vagy. Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de nem látom. :)

2013. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!