Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A tesóm folyamatosan megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesóm folyamatosan megcsalja a feleségét. Lebeszélnétek erről a szokásáról?

Figyelt kérdés
Friss házasok. 3 éve jegyezte el a csajt. Most mindketten 30 évesek, már az eljegyzés óta csalja félévente/ évente egy 20 éves csajjal. Tavaly ősszel tudták meg, hogy állapotos a nő (a mostani felesége).. ezért előrehozták az esküvőt, februárban meg is tartották, de esküvő után is tartja a kapcsolatot a másik csajjal. Megtehetnék, hogy elköltözzenek, de még a szüleinknél élnek. Mikor rákérdeztem, hogy miért van ez, azt válaszolta, mert neki ez most jó. Nem egy családapa tipus, de már ez erkölcsi értékekbe ütközik valamilyen szinten, nem? A 20 éves csajt meg nem igazán érdekli a helyzet. Nem r'banc, rendes gyógyszerésztanhallgató, ritkán is áll szóba pasikkal(ezeket mind onnan tudom, hogy az én barátnőm legjobb barátnője a csaj), inkább a jövője foglalkoztatja mintsem, hogy szétszakiitsa a családot. A tesóm feleségét meg nincs ahova tegyem, átlagos asszonynak mondható mindeddig. Ti mit tennétek? Vagy mi a véleményetek minderről?
2013. aug. 28. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egy "szokás", és nincs ember, aki erről le tudná beszélni. Mit ne mondjak, szánalmas és gerinctelen. Mikor derült ki, hogy csalja? Már 3 éve világos volt?
2013. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért hagytátok a gyerekcsinálást, és a házasságot, ha a tesód ekkora féreg? Szegény nő azt se tudja, hogy átverik, kezdhetett volna egy jobb emberrel nem? Gyerek előtt, mikor megtudtad, akkor kellett volna elmondani.
2013. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy házasság után is ugyanúgy fog folytatódni az egész, ez az igazság. Gondolkodtam azon is, hogy a "szeretővel" beszélek, de még gondolkodom ezen is.
2013. aug. 28. 22:46
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Inkább szerencsétlen feleséggel beszélj, hogy hagyja ott ezt a patkányt.
2013. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez a csaj eltűnik, lesz másik. Legalábbis tesód hozzáállásából ítélve. A feleség nem tudja, hogy csalják? Miért vette el tesód, ha már akkor se tudott hűséges lenni?
2013. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

"Mikor rákérdeztem, hogy miért van ez, azt válaszolta, mert neki ez most jó."


Tényleg elég patkány típus,már bocs!

Én nem szeretek beleszólni a testvérem dolgába,mielőtt lepontoznának,de ebben az esetben én bizony borítanék a feleségnek,még ha meg is haragszik rám a testvérem,mert legyen szó akárkiről,nem szeretem a gerinctelenséget!


Szépen elmondanám a feleségnek,ha továbbra is együtt maradnának,megérdemlik egymást,de nekem legalább tiszta lenne a lelkiismeretem,és nem rágódnék minden nap azon,hogy lehet elszúrtam egy ember életét,mert bár kinyithattam volna a szemét,hogy egy olyannal él,aki semmibe veszi,megalázza,de nem tettem meg....

2013. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
De igen, r!banc a csaj, nem is kicsit! Te sajnos sokat tenni nem tudsz vele, hacsak nem akarsz kitálalni a feleségének (én ezt tenném).
2013. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Remélem nem rólam van szó, mert velem is ez van... 20éves vagyok és gyógyszerészhallgató!!
2013. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Te sem tudtál függetlent találni?
2013. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom hogy lehet valaki olyan taj paraszt, hogy "nem érdekli" hogy aki kúrogatja, annak van egy jegyese/felesége, aki mellesleg terhes/már gyerekük van.


Szar ezzel szembesülni, de még mindig jobban szeretném tudni, mint mondjuk még sokkal később rájönni és rájönni arra is, hogy ezt mások is tudták és csak csendben szánakoztak/hülyének néztek.

2013. aug. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!