Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihagytam a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam a menyasszonyi táncot, lebukhatok?

Figyelt kérdés
Én sajnáltam a 10-est erre, mikor úgyis egy valag pénzt adtam nászajándékba, meg valami távoli rokon esküvője volt akit az esküvőn láttam életemben először. Mikor a tánc volt én bebújtam a wc-be egy 10 percre.
2014. máj. 9. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem....


Amúgy általában aki pénzt ad nászajándékba, azt szokta a menyasszonytánckor bedobni borítékban..

Ha külön adja oda, akkor jelképes összeggel táncol

( nalunk volt aki fem 100-asssal ..


Elbújni elég gyerekes vot

2014. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt úgy volt hogy mindenki odaadta a nászajándék borítékját, majd később jött a menyasszonyi tánc ahol volt egy nagy bödön és oda kellett bedobni a pénzt! Kész rablás. Amúgy nemtom, életem első esküvőjén voltam, nemtom milyen a többi.
2014. máj. 9. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem kötelező menyasszony tánckor táncolni a házaspárral. Csak aki akar. Vannak olyanok is, akik például nem is tudnak vagy szoktak táncolni, így az esküvőn nemhogy menyasszonytánckor, de egyébként sem táncolnak, csak éppen ülnek, beszélgetnek.

Dehogy gond, hogy nem táncoltál. Ha odaadtad azt az összeget, amit szántál, akkor ennyi.

Amúgy nálunk az esküvőn úgy volt, hogy aki előre odaadta már azt az összeget (amennyiben pénzt adott ajándékba), amit gondolt, az tényleg egy kisebb összegű pénzt tűzött fel, aki meg nem adta oda, az pedig úgy tűzte fel azt az összeget ami gondolt.

Ez mindenhol szerintem eltérő lehet, hogy hogy szokott lenni.

Ezért kár volt elbújni, mert a menyasszonytánc nem kötelező.

2014. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Errefelé ez a szokás hogy kötelező a menyasszonyi tánc
2014. máj. 9. 17:38
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Mikor a barátnőm esküvőjén voltam, én sajnos egyáltalán nem is tudtam pénzt adni. Épp nem volt munkám, elég nagy bajban voltam amúgy is.

Emiatt el sem akartam menni, de ő meg nagyon kérte, hiszen már kb. 9 éves korunkban megbeszéltük, hogy ott leszünk egymás esküvőjén...

A lényeg, hogy én is kihagytam a menyasszony táncot, és nem én voltam az egyetlen. Azt meg senki sem tudja (és nem is figyeli), hogy előtte külön adtál-e pénzt vagy nem.

2014. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha még kötelező is, hogy szúrják ki? Hiszen cserélődnek az emberek? Augusztusban voltam lakodalmon, ott külön nem adtam nászajándékot,a menyasszonytáncnál dobtam egy 20-ast a bödönbe.
2014. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Felesleges volt nászajándékba is sok pénzt adni. A menyasszonytáncba elég lett volna 100. -Ft.
2014. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát az ciki, ha kihagytad, de az is ciki lenne, ha ő számon kérné rajtad, úgyhogy ennyi.
2014. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan dehogy! Nem a börtönbüntetésed letöltése elől menekültél el - szeritnem nem kellett volna, de te tudod -, hanem egy egyszerű szokás elől.


Én soha nem táncolok. Odaadom az ajándékot azonnal, ahogy odaérek a buliba, és részemről ennyi.

2014. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk mindig felezik az összeget. Egyik fele megy nászajándékba, másik fele mennyasszonytáncba.

Gyerekes volt elbújni, nem kötelező táncolni.

2014. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!