Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldon konnyebb hazaskent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon konnyebb hazaskent vagy ugyanolyan, mnt nem hazaskent?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik országra gondolsz!?
2014. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Én külföldön élek, a vőlegényem idevalósi, még nem házasodtunk.
2014. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy hol élsz, mindig a 2 emberen múlik a házasság sikeressége.
2014. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Párok egymáshoz való viszonya senkit sem érdekel rajtuk kívül. Miért lenne könnyebb az élet házasként külföldön mint élettársként?
2014. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a hazassag sikerere gondoltam.Az persze,hogy ket emberen mulik.Arra gondoltam,hogy szeretjuk egymast,ossze szeretnenk hazasodni,de tervezzuk a kulfoldon valo eletet.Angliaban.Nem tudom,hogy konnyebb,ha mar ossze vagyunk hazasodva mielott kimegyunk vagy ugyanolyan,mint nem hazastarskent kimenni!Gondolok olyanra,hogy mas adorendszer,kozosen nyitott bankszamla,felelosek vagyunk egymasert....stb
2014. máj. 10. 12:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol, hogy juttatások, megbecsülés, hivatalos dolgokra...
2014. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az angol nagykövetségen érdeklődd meg.
2014. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy konyebb-e hazastarskent az elet kulfoldon ,mintha nem lenne hazas ket ember.Itthon is konyebb,ha hazassagban elnek az emberek.Egyszerubb az ugyintezes,hitelek,banki dolgok,hivatalos dolgok es mashogy neznek az emberre.
2014. máj. 10. 12:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyebb, nem nehezebb, ugyanolyan. Ha meg esetleges segélyekre pályáznál, akkor szégyelld magad!(Ha nem, akkor elnézést!)
2014. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Miért lenne egyszerűbb?

Magyarországon is lehet két vadidegennek is közös számlája ha ők azt akarják. Hitel meg nem tudom viccnek szántad vagy komolyan gondolod, hogy valamelyik bank adna nektek hitelt.

2014. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!