Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a családom...

Mit csináljak, hogy a családom és a barátaim megbocsájtsák az eltűnésemet? Sose lesz már ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Érettségi után fogtam magam és elutaztam külföldre, senkinek nem szóltam előtte. Először csak a nyarat akartam más környezetben tölteni, gondok nélkül. De 2 évig haza se jöttem, ami alatt rengeteg minden történt.

A családom utál, a barátaim és barátnőim is, az egyetlen ember, aki szóba áll velem, az a nagynéném. Tudom, hogy rengeteg mindenről lemaradtam, a legjobb barátnőmnek tönkrement szinte az élete és nem számíthatott rám, mindenki élete teljesen megváltozott.

De már visszajöttem és nem akarok kívülálló lenni.



2014. jan. 16. 14:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel rá, hogy nagyon hosszú, kitartó, kemény munka vár rád. Nincs varázsrecept, amitől egyszerre újra bízni fognak benned. Tedd oda magad, mutass őszinte megbánást, bizonyítsd be, hogy nem teszed meg újra velük, és legyél piszkosul türelmes velük. Így is hónapokba, talán évekbe fog telni.
2014. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm hát nem semmi.Se egy telefon semmi nem volt 2 éven keresztül?Én se fogadnálak tárt karokkal de azért megkérdezném,hogy ezt te hogy gondoltad.Ha meggyőző lennél lehetnénk jóban de nem rögtön az első nap után!
2014. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy kicsit olyan Barátok közt és Jóban rosszban koprodukciónak tűnik.


Nem akarom elhinni, hogy se anyád, se apád se tesód se barátod nem beszél veled. Elég fura. Nyilván ha igaz, akkor haragszanak rád, de szerintem normális ember nem reagál így, főleg anyukád.

2014. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
9%
Ha pasi lennél nagy nehezen megérteném, de nagyon nagyon sok bizonyitás után, ha nő lennél, a büdös életbe szóba nem állnék veled.
2014. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Az elején még beszéltem a szüleimmel és a barátnőimmel, de miután elmondtam apáéknak, hogy én nem megyek egyetemre még és nem megyek haza, akkor elborult az agyuk és akárhányszor beszéltünk, csak azt hallgattam, hogy mit képzelek, hogy akarok így élni, szóval egy idő után feladtam.

A barátaimmal meg csak megszakadt az egész, egyre kevesebbet beszéltünk és a legjobb barátnőm azt se mondta el, hogy mi történt vele.


Most pedig a legtöbben úgy viselkednek velem, mintha minimum leprás lennék. A nagyanyám egyenesen közölte velem, hogy ne menjek hozzá, mert egy olyan nő, mint én, nem való a házába.

2014. jan. 16. 15:03
 6/31 anonim ***** válasza:
31%
5 Csodálkozol a nagymamádon? én nem csodálkoznék a helyedben.
2014. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mégis miért? Nem embert öltem, vagy bármi törvénybeütköző dolgot csináltam.
2014. jan. 16. 15:14
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
7 Magukra hagytad.
2014. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem magatehetetlen kisgyerekek, akik után rohangálni kéne. Fiatal vagyok, szerintem nem a világ legnagyobb bűne, hogy nem csak Magyarországot akartam látni egész életemben.
2014. jan. 16. 15:22
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

hagyd a sok ítélkezőt, az tény nem érettségi után kellett volna lelépned hanem mondjuk egyetem után,de egyébként szíved joga elhagyni az országot főleg ha közben azért próbáltad tartani a kapcsolatot.

Akik nem tudják ezt elfogadni és csak a saját sirámaikat hajtogatják azok sosem szerettek igazán

Én bármit tettem mamám mindig szeretett, csak annyit mondott"mindenki magának hülye":D

2014. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!