Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 24 éves lány vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok. Szeretnék férjhez menni a barátomhoz. Családot akarok magamnak. Olyat, mint amilyenben felnőttem. Nálam idősebb egyedülálló, elvált kolléganőim miért akarnak az elképzelésemről lebeszélni?

Figyelt kérdés
Szerintem csak azért mert nekik nem jött össze.

2014. máj. 17. 08:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem te is tudod a választ.

24 vagyok, nekünk is most lesz az esküvőnk.

Lebeszélni még senki nem akart, csak kb. lehülyéztek. :-)

2014. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

Nem, te 24 évesen mindent tudsz már az életről, és ők meg csak irigyek rád, azt gondolod?


Valószínűleg nem. Az egyedülállók azért beszélnek le róla, mert attól, hogy őket végül nem vették még el, még lehettek kapcsolataik, esetleg a tiedet is hasonlóan látják. Azt nem mondtad, hogy ismerik-e a kapcsolatodat, vagy csak szimpla kollégák.


Az elváltak meg egyértelműen rájöttek, hogy megbánták az egészet, és csak segíteni szeretnének. Én pl. ha tehetném, bemennék pl az ELTE BTK-ra, és kiabálnék, hogy "menjetek innen, menjetek piacképes szakra, nem éri meg!!!" Én úgy vagyok vele, hogy valakinek meg kellene ezt mondania, mert a társadalom feladata nevelni, ha a szülei nem tudták egyengetni a 18 éves sorsukat. Dehát az ember ilyesmit nem tehet, a kolléganőid kicsiben próbálják ezt csinálni: csak téged lebeszélni arról, amit ők hibának vélnek.


Mondom mindezt úgy, hogy tökéletes házasságban élek 5 éve, gyerekünk is okos, szép, minden jó. Szerintem ne hallgass rájuk, mondják csak, amit mondani akarnak!:) Te meg házasodj!

2014. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%

1. az biztos, hogy nem a papír adja a boldogságot

2. az is biztos, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat, tehát minimum egy évet papír nélkül megnézném, hogyan sikerül összerázódni

3. Mit értesz az alatt, hogy: "Családot akarok magamnak"

A család több tagból áll: férj-feleség, később még a gyerek is. Szóval tisztázni is kellene a leendő család-taggal, hogy ő mit is akar??? Ha ő is ugyanazt akarja, amit te, ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak!

2014. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
39%
Mert egy megkeseredett ven szerencsetlen 3.14csak. Ugy gondoljak, hogy ha nekik szaar akkor masnak is legyen az.
2014. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkinek másr dob a gép. Lehet hogy neked összejön!:) De arra figyelj oda, hogy ne a "férjez akarok menni" attitűd irányítson, mert arra ráfázhatsz!:)
2014. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
1-es, én is úgy látom, hogy akik le akarnak beszélni, a férfiakat szídják, azoknak csak savanyú a szőlő!
2014. máj. 17. 08:59
 7/31 anonim ***** válasza:
35%

ÉN szeretnék férjhez

MAGAMNAK akarok családot

amilyen NEKEM volt


vedd észre, hogy baromi önző vagy, ha család kell, akkor szülj magadnak. párodnak van beleszólása?

kis taknyos vagy, aki csak magára gondol, ÉN ÉN ÉN akarom, a többiek meg kapjákbe!

2014. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7-es, akkor MI szeretnénk! Gondolom Te is a savanyú szőlősök közé tartozol!
2014. máj. 17. 09:13
 9/31 anonim ***** válasza:
18%

kemény 1 évvel vagyok idősebb nálad, és van párom

IGEN, savanyú a szőlő

igaz, neki van beleszólása a dolgokba, nem csak rólam szól minden, mert már felnőttünk! neked sem ártana, de potyogtass nyugodtan!

2014. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerem az ilyen elhagyott, egyedülálló koléganőket meg barátnőket. Ne hallgass rájuk. Jól látod, akinek nem jutott az ezzel a szöveggel kompenzál, mint itt nem egy kommentelő is.
2014. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!