Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet "asszonyosabb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "asszonyosabb" külsőm?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és 1,5 éve vagyok férjnél. Sosem voltam erősebb testalkatú, hanem inkább vékonynak mondanám magam. Hosszú hajam van és 165 cm magas vagyok. A többség nem mondja azt, hogy 29 éves vagyok, a legtöbben 20-22-nek néznek. Szeretnék egy egy kicsit idősebbnek kinézni. A férjemnek így is tetszem, de végül is Ő sem bánná, ha inkább asszonyosabban néznék ki. Anyukám szerint egy kicsit meg kéne híznom és le kéne vágatni rövidre a hajam.

Mondjuk erre gondoltam én is.

Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 31. 15:15
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%

Jaj csak le ne vágasd rövidre a hajad, könyörgöm!

Ettől rosszul vagyok, hogy miért kéne egy assoznynak rövidre vágatnia haját. AMúgy enm értem mi a problémád. Nő vagy, nőnek kell kinézned. ha csinos vagy, áplot akkor nőnek nézel ki és elég is.

Én is 26 fele közelgek, de senki nem mond 20nál többet. Engem nem zavar. Inkább fiatalabbnak nézzek ki, mint idősebbnek. Eszembe nem jutna ezért levágatni a hajam, a jóég mentsen meg tőle!

2013. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
97%
Hü.lye vagy? Miért akarod magad megváltoztatni pár idióta miatt? Én örülnék, ha 29 évesen 22-nek néznék ki!
2013. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%
na ilyet se hallottam még :) én 27 vagyok, szerencsére engem is 22-23 évesnek szoktak nézni, de meg is őrülnék, ha többnek látszanék. később is meg fogok mindent tenni érte, hogy fiatalabbnak tűnjek. addig örülj, amíg fiatal vagy, miért akarod magad csúfítani és öregíteni. L27
2013. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz asszonyosnak kinézni? Majd az leszel 20 év múlva és akkor visszasírod majd a kislány kinézetedet, inkább örülj neki, hogy ilyen az alkatod és fiatalnak néznek, a hajadat pedig le ne vágasd, mert én is megbántam mikor megtettem.

Engem mindenki a kisfiam testvérének nézett, és ez engem nem zavart.

2013. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
72%

Első nem értem, miért hisztizik, a rövid haj sokaknak áll jól - persze, akiknek szép az arcuk, és ha nem "nénis" hajat vágatnak. Jó benne, hogy lehet variálni, lehet vagány, elegáns, kislányos, nőies... a tesóm nemrég vágatta le, azelőtt ő is agyfaszt kapott, ha csak öt centit le kellett vágatnia. Azóta kicserélték, sokkal magabiztosabb lett.


Én inkább a hízás ellen vagyok.

2013. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Majd ha szülsz egy gyereket, a természet maga is megoldja, hogy asszonyosabban nézz ki, mert átmegy egy csomó változáson majd a tested és örülnél majd akkor, hogy bárcsak így néznél ki, ahogy most. És ezt nem azért mondom, mert nem éri meg gyereket vállalni és rossz, hogy átmegy a tested ezeken a dolgokon, csak majd örülnél neki, ha legalább egy kicsit úgy néznél ki, mint előtte.

Én 26 éves leszek, feleség vagyok és anya, most fogytam le egy csomót, végre megnőtt a hajam, kb. 20-nak nézek ki és tök örülök neki!:) És nincs az a pénz, amiért levágatnám a hajam vagy visszahíznék.

2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én szintén 165 cm vagyok, és 28 éves. Engem 13-15-nek szoktak nézni, szóval...

A minap bementem egy Nemzeti Dohányboltba, és ki akartak küldeni. Meg kellett mutatnom a személyimet...


De én akkor sem akarnék meghízni. :S

2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
96%
örülj neki, hogy fiatalnak nézel ki! :)
2013. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
21%

"28 éves. Engem 13-15-nek szoktak nézni"

Uhh.... milyen amorf lény vagy te? Ez azért már beteges!

2013. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod, hogy 13-15-nek néznek?


Komolyan kérdem, én 26 vagyok, és tőlem is gyakran elkérik a személyimet, örülök is neki, de ebből csak annyi derül ki, hogy 18 alattinak néznek.

2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!