Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 gyerekes anya egyedul tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekes anya egyedul tud boldogulni?

Figyelt kérdés
A felesegem elhagyott es vitte a 3 gyerekunket is. Azzal gyanusit, hohy megcsaltam. Most az edesanyjaval lakik, es allitolag mar munkat is talalt, a picire aki 1 eves az anyukaja vigyazz aki nem dolgozik mert a ferje eltartja. En szeretnem ha vissza jonennek, de azt mondja nem tud megbocsajtani. Lassan 3 honapja mentek el es kezdek agodni hohy komolyan gondolja.
2014. máj. 19. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges reménykedned. Az a nő aki megfogja a 3 gyerekét és lép, az már nem tér vissza. Mert egy anya, a végletek-végletéig kitart a gyermekeiért,bármilyen megaláztatást elvisel, hogy a gyerekeinek apjuk legyen, de ha feladja-nincs tovább.
2014. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm akit elhagyott a férje,és tud boldogulni a gyerekekkel.A szükség nagy úr!Persze azért biztosan nem lehet könnyű.Egyébként ha 3 hónapja elment akkor nem valószínű,hogy már vissza megy,
2014. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
82%
Addig kellett volna kapálóznod míg ott volt, és míg türt a 3 kölök miatt. De ha egyszer lép-onnantól nincs tovább.
2014. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
"Azzal gyanúsít, hogy megcsaltam." - Na és megcsaltad?
2014. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Tud ha akar. Ha meg volt olyan bátor, hogy lépett akkor érez is magában erőt ehhez!
2014. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyre több az ilyen és hasonló eset.

Barátom ezt elcseszted...:(

2014. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Mire gondolhat? Hogy akar egyedul boldogulni? 3 gyerekunk van es mar nem vagyunk fiatalok, kozelitunk a 40hez.
2014. máj. 19. 10:19
 8/69 anonim ***** válasza:
100%

Gyanusít, vagy meg is csaltad valóban?


Szóval azért ment el, mert megcsaltad?

Vagy azért fogja rád, hogy megcsaltad, mert nem szeret téged, és valamilyen ürüggyel le akart lépni?


Ha az első, akkor kénytelen lesz boldogulni egyedül, nehogymár egy hazuggal éljen együtt...

Ha a második, akkor csak donornak kellettél neki, hogy valaki gyereket csináljon neki, eleve így tervezte, hogy ő és a gyerekek, szóval nincs szüksége férjre...


Te tudod nálatok melyik verzió áll...

2014. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
A kicsi szuletese utan sokat veszekedtunk, en egesznap dolgozok es otthon sem volt nyugalom, igy volt hogy elmentem lazitani a kolegakkal de nem mindennap. O meg csak veszekedet es kutakodott es meg gyanusitott hogy csalom.
2014. máj. 19. 10:22
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad?
2014. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!