Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apám csalja anyámat. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám csalja anyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bejelentkezve maradt és véletlenül megláttam a levelezéseit... Eléggé összeomlottam... Mit tegyek?? Kérjem rajta számon, mondjam el anyámnak, esetleg a nőt támadjam le? Vagy hagyjam az egészet? Azt sem tudom, hogy a hugomnak elmondjam e (ő 14, én 16), neki elég jó a kapcsolata apuval, nem akarnám elrontani, de közben meg úgy érzem meg kell beszélnem valakivel, akit érint ez a dolog... Szerintetek?:(((

2014. ápr. 20. 17:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha biztos vagy benne hogy megcsalja, akkor szerintem mond el anyukádnak. Mármint én ezt tenném, de lehet hogy ez nem jó ötlet, illetve lehet nem is fog hinni neked elsőre, azt hiszi csak kitaláltad.
2014. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
1-es leírta, hogy mit tegyél. Szerintem hinni fog anyukád neked.
2014. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem hagyod, hogy a szüleid elrendezzék az egészet? Az ő magánügyük.

Neked mennyire esne jól ha a szüleid beleütnék az orrukat a magánéletedbe??

Anyud és apud felnőtt emberek, majd megoldják a próblámáikat.

2014. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
47%
Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy semmi közöd hozzá! Ha ők lennének az érintettek mindjárt más lenne a véleményük. Mármint ha a megcsalt fél helyében lennének.
2014. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%

Egyszer velem előfordult egy ilyen eset.

Anyukámnak üzenete jött és kérte, hogy vigyem oda neki a telot, én meg megnyitottam az üzit. Lefagytam, mert egy szerelmi vallomás volt benne, nem tudtam mit tegyek(minden lejátszódott bennem, gondolkoztam is, hogy egyből rohanjak e apuhoz). Végül félre hívtam és kérdőre vontam. Kiderült, hogy volt egy pasi, akinek nagyon megtetszett és most folyamatosan zaklatja, de mint kiderült, őt ez nagyon hidegen hagyja és apu is tud már róla.

Egy kő esett le a szívemről..., szóval átérzem a helyzeted. Tudom, hogy nem fog téged nyugton hagyni, így ha igen, ha nem egyértelmű a megcsalás, akkor is először apáddal beszélj. Ha tagad, mondd meg neki, hogy akkor anyudnak is mondja el, ha meg nem teszi, akkor meg lépj te. Sajnálom, hogy ilyenen kell átess, nagyon rossz érzés.

2014. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
Légy őszinte magadhoz, ha párod lesz szerintem Te is tudni akarnál róla, ha a hátad mögött tevékenykedne valami illetlen dolgot.
2014. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

Ne omolj össze, tartsd magadban, ne mondd el anyádnak. Ez a dolog nem rád tartozik most, és ha meg akarod tartani a családod egységben tartását, akkor maradj csendben. Nem csak úgy beszélek. Én kb. 14 évesen éltem át hasonlót (nagyon régen volt). Nem szóltam anyámnak és éltek tovább együtt nyolcvanvalahány éves korukig. Tudom, nehéz feldolgozni ezt egy "gyereknek", aki azt hiszi még, hogy minden örökké tart és csupa boldogság meg egyéb...

Biztos vagyok benne, hogy anyád sejt valamit, mint ahogy az én anyám is midig megsejtette az ilyen dolgokat (később idősebb korában egyszer érintőlegesen és nagyon általánosságban szóba került). Az ilyen esetek nagyon sok házasságban előfordulnak, de nem kell nekik túlzott jelentőséget tulajdonítani, mert még mindig jobb az egyben maradó család (ha egyébként nincs ellenségeskedés a felek között), mint a különválás, annak minden rumlijával és aminek érintettjei a gyerekek is lesznek. Szóval maradj nyugton, ti csak szeressétek mindkét szülőtöket, mert ők legfeljebb egymás iránt éreznek másképp, mint korábban, de titeket ugyanúgy szeretnek. Ezt pedig kár feldúlni.

2014. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudod, hogy ö az apád????? (No innen indulj ki.)
2014. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
17%
Apád úgy is letagadja. Anyádnak szólj. Mondom ezt férfiként.
2014. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%
Naggyonn jóóóó!!!
2014. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!