Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vezethet e váláshoz munkanélkü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vezethet e váláshoz munkanélküliség, pénztelenség, ha a férfi nem is akar bármit elvállalni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
igen
2014. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Sajnos a munkanelkuliseg onmagaban is kepes a valashoz vezetni akkor is, ha a munkanelkuli mindent megprobal, hogy allast szerezzen, de nem sikerul....
2014. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát persze! Az ilyen helyzet nagyon sok esetben felőrli a feleket.
2014. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

nálam nem, mert komolyan veszem azt, hogy jóban rosszban; illetve nem is házasodtam volna olyannal, akiről tudom, hogy ilyen ember.


De nem vagyunk egyformák.

2014. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy vezethet, de nem minden esetben okoz problémát ez. Ahogy más is írta, nem vagyunk egyformák...
2014. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Már hogyne vezetne. A legutolsó alja ember is dolgozik, aki meg nem azt megtalálod az aluljárókban, kocsmákban..

21F

2014. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Nálam attól függ: hogy megengedhetjük-e ezt maguknak.


Mivel egy család vagyunk így egy gazdasági közösség is. És az a lényeg, hogy a szekerünk előre haladjon.


Ha a feleség az egyedüli kereső, de ő keres annyit, hogy a család kijöjjön belőle, akkor szerintem simán elképzelhető egy fordított felállás is: a nő a kenyérkereső a férfi pedig a háztartás beli. Az is nagy segítség, ha a nőnek munka után nem kell, főzni, mosni, takarítani és a gyerekek rendben vannak. Ez hatalmas segítség egy háztartásban akár férfi akár a nő végzi.


De ha mondjuk a család nagyon küzd a fennmaradásért és csak nőnek az adósságok akkor sajnos nincs mit tenni :(

A jóban-rosszban ígéret arról szól, hogy mindkét fél tesz a jóért, de ennek ellenére kerülhetnek rosszba is. Ha a férj nem látja be, hogy a kieset keresetet a saját családját veszélyezteti akkor a férfi már egyértelműen nem tesz a család boldogságáért.


Illetve vannak olyan esetek, hogy a egy kizsákmányoló cégtől jött el, sokan megtörnek, lebetegednek és már eléggé bekorlátozódik a vállalható munkák száma. Ilyen esetben nagyon nehezen, de valami kompromisszumos megoldást kell találni pl. részmunkaidő.


Sok családban nem teheti meg az ember, hogy fekszik egész nap. Igenis mindenkinek ki kell vennie a részét a munkából, hogy fennmaradjanak, hogy előrébb jussanak. És ezt mindkét félnek be kell látnia és tennie érte.

2014. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Vezethet.De nem kell,hogy vezessen! Beszélgetni, megoldást keresni kell, együtt! Valamint, az,hogy bármit nem vállal érthető. De! Semmi sem, rosszabb, mint önsajnálatba menekülni.Átmenetileg"bármit" lehet vállalni.Csak várni,hogy majd lesz valahogy,azt tilos.
2014. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen igen,vezethet.Persze ez is ember,és -kapcsolatfüggő dolog.

Ha nálunk adódna ilyen helyzet,én abban az esetben állnék ki a párom mellett,ha látnám rajta az igyekvést.Viszont azt a hozáállást egy eléggé szorult helyzetben nem tolerálnám,hogy ő aztán nem vállal el akármit.Hiszen ugródeszkának szerintem minden olyan tevékenység megfelelő,amivel pénzt lehet keresni.Amennyiben én támogatom őt,ő hálalja ezt meg törekvő magatartással.

2014. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennél egy kicsit több infó kéne.


Mennyi idős férfiról beszélünk ?

Milyen képsietése végzettsége van ?

Hol lakik ott milyenek a lehetőségek ?


Lehet azért nem vállal el v mit mert nem ért hozzá.

De egyébként igen vezethet.

2014. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!