Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A munkanélküliség nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkanélküliség nektek miként tette tönkre az életeteket?

Figyelt kérdés

Az enyémet nagyon! Öt hónapja vagyok munkanélküli. Ezen idő alatt olyan anyagi helyzete jutottunk, amibe már rég nem voltunk. Lassan kajára is alig futja. Nejem úgy érzi, minden az ő nyakába szakadt. Kisvállalkozó, sajnos csak 1-2 rendszeres ügyfele van a többi alkalmi ügyfél. Tehát az ő jövedelme is bizonytalan. Amiben tudok segítek itthon. Pontosabban szinte mindent én csinálok manapság. Férfiként nagyon utálom ezt a helyzetet. Munkát egyáltalán nem találok pedig három szakmám is van. A régi magabiztosságom fokozatosan romba dől.

Nejemmel megromlott intim viszonyunk. Ennek egyik oka, hogy manapság egyáltalán nem ad magára és úgy viselkedik, mintha ő viselné a nadrágot. Totál igénytelen lett. :-( Kerül minden fizikai kontaktust velem. :-( Nem mondja ki, de mindig megoldja, nem keljen velem szeretkeznie.



2012. ápr. 9. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

1. Jelentkezz be a munkaugyi központba! (max. 75 E Ft/hó) Ez megvolt?

2. Az önkormanyzattol kerjetek rezsitamogatast! (2700 Ft/hó)

3. Legyetek védett fogyasztók és ne fizessetek rezsit! Ez megvolt?

4. Ne munkavallalokent gondolj Magadra, keress bartel- és alkalmi munka lehetosegeket, hirdesd Magad!

Igy ki lehet huzni egy darabig, és a hivatalok is keresnek Neked munkát közben!

2012. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és selejtezz otthon, és bolhapiacozz személyesen es az interneten!

Evvel és a fenti ügyek intésével elég tevékeny leszel ahhoz, hogy a korábbi "rangodat" visszanyerd!:)

Érdemes a felszabaduló időt arra fordítani, hogy megcsináld a korábban az időhiányból eredő elnapolt teendőket, mint javítások, utánjárások, kivizsgálások, kúrák, sport, rokon- és barátlátogatások, kölcsönkért dolgok visszaadása, stb.

2012. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

JAV.:

"intésével" - intézésével !:)

2012. ápr. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az enyémet nagyon. Csak a férjem keres. Egy senkinek érzem magam. Szex 1,5 éve nincs köztünk, de nem ebből kifolyólag.

A férfiak nehezebben viselik ezt az időszakot. Ők nem találják fel magukat legalábbis a nagy részük. A nőknek könnyebb házimunka, gyereknevelés stb.

2012. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 4.-re reagálva megemlítem akkor én is, hogy én az 1-3-mat írtam, nő vagyok, egyedülálló, és a leírtak szerint találtam fel magam, ezekkel foglalatoskodom munkanélküliként.
2012. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Magamról annyit, 40 éves férfi vagyok. Négy csemetém van. Kettő kicsi velem él, kettő előző házasságomból, ex-nejemmel.

Az elfoglaltsággal nincs problémám. Voltam már munkanélküli, tudom mit kell tenni, hogy nem kattanjak be. :-) Pörgős, dolgos ember vagyok. A napi tennivalók száma is elég sok, de persze találok magamnak mindig ezeken felül is. Munka mellett is sokat segítettem itthon. Az fajta férj vagyok, aki megossza a párjával a tennivalókat, nem csak ráhagyja. Szerencsére mindketten ezt tanultuk, láttuk szüleinktől. A gondom, hogy manapság csak ez van nekem. Kezdem háziasszonynak érezni magam. /Olyan vagyok mint a A kispapa c. filmben Michael Keaton :-)/

Most kicsit jobb, mert itt a tavasz és van kerti munka is. De persze ez is hasonló, mint a benti tennivaló, nem munkahely. :-(

Nagyon rossz érzés, hogy van egy szakmám, melyet sokáig űztem, majd váltottam. Sok tanulás, és még tanulás, sok munka, és még tanulás, hogy azt mondhassam munkámnak, amit szeretek csinálni, ami a hobbim volt. Gyerek korom óta erre vágytam. Most pedig a befektetett idő, energia veszni látszik, mivel nincs munkalehetőség sehol. Kis létszámú szakma, kevés embert tud befogadni, jelenleg mindenhol elbocsájtás van, így szinte totálisan lehetetlen elhelyezkedni. :-( Felvetődött, hogy vállalkozásban csináljam tovább, de megrendelők híján...

2012. ápr. 10. 23:46
 7/9 A kérdező kommentje:
(Természetesen úgy értettem, hogy második nejemmel és két csemeténkkel élünk együtt.)
2012. ápr. 10. 23:48
 8/9 anonim válasza:
Nem töltöm tétlenkedéssel a napom. Mindig akad munka a ház körül, a háztartásban. Különböző akciós áruk után szala
2012. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
-ladgálok, hogy hol mi olcsóbb. Mégis az önbecsülésem csaknem a nullával lett egyenlő, szerencsétlen lúzernek érzem magam. 53/F
2012. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!