Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy az utcán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az utcán nem vettem észre egy ismerőst, akinek a férjem odaköszönt és mint egy gyereknek oda szólt, hogy "köszönni"?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:
sajnos több ilyen van,teljesen hülyének érzem magam mellette,nem nőnek..
2014. jún. 8. 22:25
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
ideje lelépned
2014. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
A férjed megteheti más nem. Segíteni akart
2014. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális.

Előfordul ilyen, hogy nem veszünk észre valakit.

Esetleg utána szólhat, hogy neki ez hülyén jött ki vagy nem tetszett neki. De hogy így rád szól? Nagyon gáz!

Gondolom, nem csak ebben az egy dologban ilyen.

De ha nem akarsz vitatkozni, akkor ilyenkor csak viccesen mondd rá, hogy "igen apu" :)

2014. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé gyerekes viselkedés.
2014. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Vagy állj ki magadért, vagy válj el. Megjavulni nem fog. Az az elvem, hogy mindenkivel annyit lehet megtenni, amennyit ő megenged másoknak, hogy megtegyenek vele.
2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mondta. Mert ezt lehet aranyosan, viccesen is, meg arrogánsan is.
2014. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Hátha lekezelőnek érzed, akkor valószínű, az is. Biztos, hogy jól választottál?
2014. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Velem ezt úgy csinálta meg a férjem, hogy én még ráadásul köszöntem is, csak valahogy ő ezt soha nem hallotta. Találkoztunk valakivel, én köszöntem, ő rám kiabált, hogy "köszönni!", erre én is meglepődtem, az is, akivel találkoztunk, utóbbi általában ledöbbenve szólt, hogy "de hát köszöntünk egymásnak".

Egyszer elegem lett és szépen elbeszélgettem vele erről.


De ha még nem is köszöntél valakinek, mert nem ismerted meg, akkor sem így kellene rá felhívni a figyelmed.

2014. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, ez olyan paraszt dolog. Nem lett volna egyszerűbb, ha a férjed megkocogtatja a vállad, hogy "nézd már, ott a Béla".
2014. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!