Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy gyerekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy gyereknek maradt férjjel?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszra van szükségem, hogy tudhattad előre. Vannak olyan dolgok, amik sok esemény után ismerhetőek fel brutál erősen. :)
2013. máj. 28. 08:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
lecserélni? Az enyém is ilyen. :S
2013. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz, o változni nem fog
2013. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves a kedves anyós?
2013. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem is ilyen volt. 2 év után elváltam, mert az én vállalmat nyomta minden gond és felelősség. Zavart, hogy nem nő vagyok mellette, hanem egy anyuka, vagy éppen őrmester. Lassan torzulni kezdett mellette a személyiségem. Semmi nőiesség vagy lágyság nem maradt bennem, mert mindig kénytelen voltam utasítgatni őt, majd számonkérni, hogy hol mit hogyan intézett. Persze ez nem tetszett neki, de ha meg ráhagytam mindent, akkor se egy számla nem volt befizetve, se semmi. Belefáradtam és elváltam 2 év után.
2013. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, egyébként anyóspajtás mindig a felelős! Anno látnom kellett volna, hogy anyósom hogy bánik a párommal. Kaját odaviszi neki a géphez, ő ébreszti reggelente, bejelentkezik helyette fodrászhoz, stb. Hülye voltam, hogy nem láttam.
2013. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
csörgő, előke, bébiétel
2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém is ilyen, részvétem! Az elmúlt 20 év alatt dolgoztam rajta keményen, hogy felnőjön. Tulajdonképpen önmagához képest elég sokat is fejlődött, de sajnos még mindig lehetne rengeteget fejlődnie.
2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

most olvasom, hogy többen kérdezik tőled az anyóst.

Nos, az én anyósom úgy nevelte a férjemet, hogy annak soha egy önálló gondolata vagy döntése nem lehetett. Teljesen önállótlan lett a fiú. (Hozzá kell tenni, hogy az anyós nagyon primitív, buta nő, így mégcsak azt sem mondhatom, hogy jó példa volt az exem előtt.)


Eredmény: a volt férjem 41 évesen nőtlen, gyermektelen, munkanélküli, és otthon lakik egy kis nógrádi faluban az idős szüleivel.)

2013. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szüljél neki gyereket, legyen játszótársa! :) Szerintem sem fog alapjaiban megváltozni, ha szétmentek, vagy hazamegy, vagy keres másik anyatípust. Én is éltem ilyen kapcsolatban. Utólag mondtam, hogy anya-gyerek kapcsolat pasival, na soha többet. Persze vannak nők, akik erre vágynak, ezek szerint azok nem mi vagyunk. :)
2013. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"9 Szüljél neki gyereket, legyen játszótársa! :)"


- Na! Azután, ha kisvasutaznak, hiába hívod őket ebédelni, teljesen kihűl.

2013. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!