Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjetek azt mondaná a barátnőtöknek, hogy Ő megtenné azt amit a másik nem?

Figyelt kérdés

Szóval:

Barátnőm mesélte,hogy az új kiszemeltjének már adott több jelet,mégsem volt még hajlandó megdöngetni és ettől már ki van.Párom erre azt mondta,Ő már rég megtette volna.(Szerinte a kiszemelt,nem férfi,mert már rég ki kellett volna használnia a kínálkozó lehetőséget.)


Ezt szerintetek úgy kell érteni,hogy a kiszemelt helyében tette volna meg,vagy úgy kell érteni,hogy adott esetben Ő?


Igazából akkor este,nem csináltam ebből ügyet,mert egyértelműen nem gondoltam rosszra,csak utólag gondolkodom.... Alaptalanul csinálnék ebből (megint) féltékenységi kérdést?


Köszi!


2014. jún. 9. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy elvi kérdés volt részéről szerintem, pláne hogy a kifejtésben nem azt részletezte, hogy mert milyen csinos a barátnőd vagy hasonló, hanem a kiszemeltje férfiasságát firtatta.

Ennyi miatt biztos nem csinálnék problémát.

2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%

Ez baratno? Ferjednek/elotte panaszkodik, hogy nem kap eleget?

Ferjednek sincs tisxtlte se feled, se a baratnod fele, vagy egy no irant is.

Szerinte arra valok, hogy megdongessek oket.

2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Felfújod. Ezt úgy kell érteni, hogy ő hasonló szituba kerülne egy lánnyal-akár ha veletek lett volna ilyen szitu-akkor ő megtenné.

Egyébként meg az én párom is kivárta, míg én mászok rá:D A legjobban úgy lehet felcsigázni egy nőt, ha nem próbálkozik a pasi.

2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igen,ez racionális.
2014. jún. 9. 14:31
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
barátnőd fura hogy neki önti ki a szívét de ismerek ilyet aki mindenkinek elmond mindent, férjed csak udvariasan válaszolt és megnyugtatta ezzel hogy nem vele van a baj, ennyi.
2014. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Valószínű, hogy jó nőnek tartja a férjed a barátnődet, azért mondta neki ezt, de ez önmagában még nem jelent semmit.Szerintem a kiszemelt helyében tette volna meg. Mindenesetre tartsd a szemedet a férjeden, és én a te helyedben innentől kezdve valahogy mindig megakadályoznám, hogy lássák egymást a férjem és a barátnőm.
2014. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hú,amikor a 4-es kommentem írtam,még csak az első választ láttam arra írtam.

2-es ácsi,a csaj arra vár,hát akkor miért ne? Szerintem ez full őszinte megnyilvánulás volt.

3-as remélem igazad van.

5-ös szintén remélem és igen ilyen kibeszélős típus.

6-os sajnos a kérdésaláírásban is azért írtam,hogy "(megint)"mert már máskor is voltam féltékeny erre a barátnőmre,írtam is ki kérdést ezzel kapcsolatban,de akkor sem tudtam eldönteni jogos-e,szóval most nagyon meggondolom,kinyitom-e a szám.Fölösleges vitát nem szeretnék csinálni.

2014. jún. 9. 14:39
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok. Fölösleges vitát szerintem ne csinálj, mert vitára ez még nem ok. Szerintem szimplán akadályozd meg azt, hogy lássák egymást a férjed és a barátnőd.
2014. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
19%

Nem olvastam el az eddigi válaszokat, elég volt számomra a kérdés is. Eléggé kiakadtam rajtad kérdező!

Az egyik oka az, hogy még is mikor van alapja vagy joga az embernek féltékenykedni? Az egy jó dolog, vagy tulajdonság lenne? Ezt csak, azért kérdezem, mert ha okom is lenne rá, azaz van rá alapom, akkor se tennék így, hanem vagy megbeszélném a párommal, vagy ha az nem oldja meg váltanék. Szóval nincs értelme saját magadat, és a társadat magával a féltékenységgel hergelned magatokat ha jogos, ha nem jogos. Minek?

A másik, egy elméleti kérdésről volt szó...és igen valszeg, ha a párod nem lenne foglalt, akkor a másik pasi helyébe már rég lépett volna, valószínűsítem, hogy nem véletlen látta úgy a dolgokat, hogy a szóban forgó pasas nem igazán nevezhető férfinak, ezt kb. minden férfi megjegyzi a férfi társáról, ha úgy látja helyesnek. Ebből viszont nem is fogom fel épp ésszel, és már-már asztalt csapkodva kérdezném tőled, hogy egy elméleti kérdésből miért kellett mindjárt odáig eljutnod - pláne, ha eddig nem szolgált rá a párod -, hogy féltékenykedj? Bnőd sem foglalt gondolom, így nem volt egyértelmű számodra, hogy a párod, ha szabadna lenne, akkor hogy viselkedne egy nővel, ill. felkínálkozó lehetőséggel? Komolyan nem értelek, mindenesetre, ha így folytatod a féltékenykedéssel, akár csak magadba dédelgetve, akkor előbb-utóbb rosszul fogsz járni, és elfog hagyni a párod. És hidd el nem gonoszságból írom. Hanem tapasztalatból, ahogy azt is, hogy felesleges jogokat is keresgélni a féltékenykedésre. Fogd fel úgy ezt a fogalmat, mint egy szörnyeteget, akit mi hamarább érdemes az életedből gyökerestül ki irtanod.

2014. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Milyen kis nyitott barátnőd(?) van neked. Én sohasem meséltem a barátnőim férjének, hogy szexre vàgyom, meg kielégítetlen vagyok... cserébe az én barátnőim sem mondanak ilyeneket az én férjemnek. Biztos mi prűdek vagyunk.
2014. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!