Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyire néznétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire néznétek el a barátnőtöknek, ha egy másik csajjal lenne intim kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mármint elnézőbbek lennétek, mintha egy másik férfival lenne? Mert mondjuk biszex, ezért dobnátok? Vagy másik nővel nem probléma?
2014. máj. 6. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás az megcsalás. Gondolom ő se nézné szívesen, hogy srácok farkába ülök bele.
2014. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem felizgatna:D
2014. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Beteg r#ngyónak tartanám és pápá...

19/f

2014. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi sokat beszélgettünk erről is, és mindketten tudjuk hol a mozgástér a másik számára. Én személy szerint igen. Mert nem a tulajdonom a párom, ha az igénye úgy kivánja én áldásomat adom rá. Csak legyünk korrektek. Egyébként engem is kicsit izgatna :D (elismerem)
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szexuális orientációnak és a hűségnek semmi köze nincs egymáshoz.

Számomra a hűség fontos a kapcsolatban, nekem az egyik kifejezési módja annak, hogy a másikat tisztelem.

A barátnőm biszexuális, ha egy másik nővel, vagy férfivel jönne össze, azt úgy értékelném, hogy nincs meg irántam és kapcsolatunk iránti tisztelet, így a kapcsolatnak nincs jövője. Ha megcsalna bárkivel, csalódnék benne, nem tudnék többé benne megbízni, és annak a kapcsolatnak utána semmi értelme se lenne. És ugyanezt várhatja el tőlem is. És ezt tudjuk is egymásról. (Egyébként nem vagyok féltékeny típus, sajnos túlságosan nem... Ha más kell neki, mit csináljak, az ő dolga, független ember.)

Másoknak ez kevésbé fontos, ezzel nincs semmi baj, az a lényeg, hogy olyan partnert találjunk, akivel elfogadjuk egymást és egymás igényeit. Mindenkinek más az igénye, érdemes beszélni róla egy társkapcsolatban. Meg általában is egy jó ötlet beszélni az ember érzéseiről, vágyairól, gondjairól egy kapcsolatban, mert ha az ember ki tudja beszélni, akkor nem fognak az apró konfliktusok felgyülemleni és tartósabb, kiegyensúlyozottabb lehet a kapcsolatotok.

25F

2014. máj. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek az a vágyálma hogy egyszer lásson egy másik nővel együtt....:D


Viszont ha titokban csinálnám azért megharagudna de csak mert nem látta. Egyébként ő nem tartja ezt megcsalásnak.


Én igen.

2014. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!