Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Édesanyám mindig mondogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyám mindig mondogatja nekem, hogy a férjem ilyen a férjem olyan, már kezdem azt hinni, hogy szétakar választani bennünket!?

Figyelt kérdés
Szörnyű,engem sok minden nem zavar ami anyámat igen, és mindig próbál befolyásolni. Most elköltöztünk solymárra jó messzire tőlük :D Nálatok is volt ilyen?

2014. jún. 12. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az anyósom tömi ilyenekkel a fia fejét (holott csak annyi a bűnöm, hogy elvett engem a fia és velem alapított csalásot, miattam jött el otthonról. A többi barátnőjét is mind elmarta a fia mellől)

Anyukádnak csak a férjeddel van baja? vagy esetleg a korábbi barátaiddal is? Mert ha csak a férjeddel, akkor lehet, hogy tényleg szórja a szemét olyan valami, amit te észre se veszel, de ha a korábbi kapcsolatokba is belebeszélt, akkor szerintem simán arról van szó, hogy magának akar téged.

2014. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyi a baja hogy pasi, a férjem :D De az a tipikus, minden dolognak a könnyebbik oldalát fogja meg. De sokat segít, csak a maga módján, anyámnak meg ez nem tetszik. :)
2014. jún. 12. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te élsz a férjeddel, az a lényeg, hogy neked megfeleljen. Anyukád ilyen megjegyzéseit meg hagyd figyelmen kívül, mintha semmit nem mondana. Előbb-utóbb csak feltűnik neki, hogy sosem válaszolsz, ha a férjedet szidalmazza.
2014. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valami sántít...ilyenkor furcsa érzésem támad..mintha anyád egyedül élne, apád meg sem említed. ....mert ha apád nem ért egyet vele, akkor rendbeszedné, ha meg igen, akkor vagy papucs, vagy igaza van anyádnak.


Éljetek jó messze, és a probléma letudva. Nem kel a kedvében járni, majd rájön, hogy hibázott...ha nem, akkor gyárilag ilyen...reménytelen.

2014. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Hogy segít a férjed a maga módján?
2014. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
en nekem is mondtak hogy ilyen rossz a ferjem olyan rossz kezdetben nem hittem de amiota megutott kenytelen voltam igazat adni nekik
2014. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez semmi..

Az en anyukam olyan hogy akinek himbi-limbi van a laba kozt az mar egy sz.r alak kis ge.i es meg sorolhatnam..

A volegenyem azert nem volt jo az elejen mert hogy nem tudott anyueknak segiteni penzel ( keves penzt kapott..)

Most meg hogy tud adni boven is meg igy sem jo meg hogy o rossz nekem,nem hozzam valo OOO... akarki lenne vagy lesz a ferjem nem lenne jo anyukamnak.. tesommal is ugyan ez volt.. ferjhez ment de meg az eskuvo napjan is azt mondogatta hogy ne menjen hozza........

Elkoltoztunk Daniaba.... De naponta jelentkeznem kellett nala az elso 1-2 honapban mert ha nem akkor szol a konzulatusnak meg a rendorsegnek hogy elraboltak meg stb es vissza hozat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Az en anyukam fel h egyedul marad csak en es a tesom vagyunk neki.. a te anyukad? apukad van? egyedul el ?

2014. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolso ez durva.. ne hagyjatok magatokat , kitartás :)
2014. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:

Koszi :) probaljuk :D

2014. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném, ha édesanyám a férjemet fúrná. Kedvesen, de határozottan elmondanám, mennyire rosszul esik, és hogyha szeretné, hogy továbbrais beszélő viszonyban legyünk, akkor fejezze be. Voltam én is hasonló helyzetben még régebben, írtam anyunak egy levelet, mert írásban jobban meg tudtam fogalmazni, és így komolyabban is vette, mintha csak szóban mondtam volna, amit el is felejthet. Megértette és azóta nem szól bele a dolgaimba (amit egyébként amúgysem szeretek).
2014. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!