Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem fura egy család apától az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura egy család apától az a gondolat hogy a szex az úgy "nem annyira" megcsalás ha nem történik a felek között csók?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon jóba vagyunk, és fel hozódott egy ilyen téma hogy a megcsalásról kinek mi a véleménye stb, és ő azt felelte hogyha ő megcsalná a feleségét akkor nem csókolná meg azt a nőt hiszen az már azt jelentené hogy teljesen megcsalta a feleségét és ez árulás.A mellét stb csókolná ilyesmi de csókolózás nem történne, és az nem igazi megcsalás ha meg******
2014. jún. 17. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez fájdalmas baromság, csodálatos kifogás... Katasztrófa, ilyen az ember is.
2014. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen tucatember, mint 6 pár rendőrcsizma, olyan idióta. És ha a felesége mondaná ugyanezt? Hogy az, hogy ő ugrált a másik farkán még nem megcsalás, mert csak lesz¤pta, de nem csókolta meg?
2014. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A probléma nem a gondolkodásával kezdődik, hanem azzal, hogy ilyen férfihez hajlandó egy nő hozzámenni.
2014. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
3-mas: Abszolút igazad van. Egy nőnek se kellene ilyen erkölcsöket kitekerő véglénnyel szóba állnia.
2014. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban már semmi nem fura.

Azok gondolják ezt így, akik mosakodni akarnak. Mert ugye, ha ez is árulás lenne, akkor ő is áruló lenne, de hát ő nem az.


Hallottam én már olyat is, hogy a csók nem megcsalás, az orális szex nem megcsalás, a sima szimpla dugás se megcsalás.


Ki, mi alól akarja mosni magát.

2014. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igeeeen, erre vissza kérdeztem és ha a párod csalna meg???

Azt mondta rá hogy addig semmi gond amíg el hagyni nem akarja, és ő ne tudja meg.

Egyébként azt mondta hogy csalta már meg a feleségét, de az nem derült ki csak sejti a felesége.



Fura egy gondolkodás az biztos.

2014. jún. 17. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Erről a Micsoda nő! című film jut eszembe,ahol a csók tilos volt a k..va és az ügyfél között,mert az már érzelmeket jelent...
2014. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg állva nem megcsalas, mert nem fekszenek le.

Exszel se megcsalas.

Prostival se...

Olcsó kifogás, semmi több. Nagyon olcsó.

Én tuti bevágtam vna, hogy akkor most hívjuk fel az asszonyt, hogy szia juli a peti szerint nemmegcsalas ha dugas közben nem csokoloznak. Mi a véleményed?

2014. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No comment. Nekem az egyik barátom gondolkodik hasonlóképpen. Megcsalta az asszonyt, majd mikor ez kiderült otthon, akkor a feleségére fogta, hogy miatta volt. :O Most azon dolgoznak, hogy jobb legyen (mert ugye a feleség a hibás) De ő kerek perec megmondta, hogy ha az asszony csalta volna már meg őt akkor elvált volna.
2014. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jaj, én ismertem ilyen fickót! történetesen rendőr... :)

de szerinte ő alapvetően családcentrikus, amibe belefér néha a mással kúrás is... -.-

2014. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!