Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretem, tényleg nagyon szeretem a barátnőmet, mégis vonz a gondolat, hogy más lánnyal szexeljek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt. Korántsem untam rá, semmi ilyen.

Ő a 3. komoly barátnőm, akivel vagyok, és volt pár fősulis kalandom is, szóval nem értem miért van ez bennem.

Nem csalnám meg senkivel sem soha, de mégis ott van bennem, hogy b*sszus de kipróbálnám vele, meg vele a szexet.

Most ettől "tipikus" bunkó, f*sz pasi vagyok?

vagy jön a nyár, és áll a f*sz...vagy mivanmár?! :D


Az ágyban kb mindnet megkapok a bnőmtől (kivéve anál) szóval szó sincs arról, hogy nem értenénk meg egymást.


19/F

19/L



2013. jún. 13. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert fiúból vagy te is, mint mindenki. Ettől még van aki tud uralkodni magán és van aki nem.
2013. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a barátnőddel nem elég jó a szex azé.
2013. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
újítsatok, vigyetek valami extrát a szexuális életetekbe
2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés nővel voltál, így benned maradt a természetes kíváncsiság. Valszeg nem ő lesz az utolsó a sorban :P
2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig én már úgyérzem/éreztem, hogy kiéltem magam, és túl vagyok ezen..:/
2013. jún. 13. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy az ember alapjáraton nem monogám? Ha ez van benned, úgy sem fogsz vele maradni.... Szerintem jobb korábban túlesni a szakításon mint később.... Nem miattad, a csaj miatt....
2013. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jah, és mégis hogyan szakítsak vele? "bocsi, szeretlek, mindne nagyon jó veled, de még kiváncsi vagyok vele meg vele miylen a szex?"


nemszeretnék szakítani, inkább ez a szexualitás felfrissítése lesz a járható út.

2013. jún. 13. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
19 évesen még nem élted ki magad,hiába gondolod úgy.Felesleges annyira lekötni magad,nem ő az egyetlen és utolsó nő az életedben,elhiheted.Vessetek be pár újítást szex téren,vagy még egy két embert esetleg,és akkor nem kell elhagynod sem a barátnődet.:)
2013. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!