Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy magyarázzam meg a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg a páromnak, hogy nem zárhat be?

Figyelt kérdés

Reggelente elmegy munkába, elviszi a kulcsokat, és én itt kukulok bezárva. Már milliószor mondtam neki, hogy ez így nem rendszer. Szerinte foglaljam le magam a házimunkával, vagy tanuljak, vagy ha hiányzik a levegő, menjek a balkonra.

Internet napközben nincs, mert ne fogyasszunk sokat.

Ez megy egész héten, szombaton van csak otthon, akkor mehetünk valahová.

Már alig várom, hogy találjak munkát, mert ez így nem oké.

Akárhányszor felhozom, hogy levegőre van szükségem, mindig csak veszekszünk, és másnap ugyanúgy elviszi a kulcsokat.


2014. jún. 23. 20:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
wtf...
2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Mond kérlek, hogy csak kamu! Nem hiszem el, hogy ma Európa közepén ilyen megtörténhet!
2014. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Miert is vagy meg vele?
2014. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj össze és költözz.
2014. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Ez most komoly? Miért nem csináltattok másik kulcsot? Remélem, csak kamuzol, mert ha ez igaz, akkor a férjed egy elég súlyos eset.
2014. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem dugd el a kulcsát és mondd, hogy nem tudod hol van. Akkor vagy elmegy kulcs nélkül vagy valami, de neked lesz kulcsod. De sejtem, hogy ez kamu kérdés lehet, mert a törvény bünteti a személyi szabadság megsértését, párod már ülne emiatt ha megtenné.
2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Vagyis párod. Remélem, nem mentél hozzá egy elmebeteghez.
2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, ez nem igaz ugye?
2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
tudod kit zárna be.jobban jársz lelépsz,ez nem normális.és tűz vagy földrengés lenne?korlátozza a szabadságod,ez már büncselekmény.menekülj ez egy őrült.rég orrba kormányoztam volna
2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Rendőrség. Remélem, rátok hívja őket valaki, mert ez bántalmazás.
2014. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!