Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynád a párod, ha ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, ha ágyban fekvő beteg lenne?

Figyelt kérdés

Szex nem lehetne vele.Ápolóra volna pénzetek.A házastársad hatvan körüli,te fiatalabb vagy egy tízessel.

Elméleti kérdés,egy másik kapcsán tettem fel.


2014. jún. 23. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leéltem vele a fél életem, és hagyjam el akkor, amikor bajban van, beteg? Nem, nem tudnék tükörbe nézni.
2014. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp megpróbálnék kitartani mellette. Fizikailag sosem hagynám el, nem csalnám meg, de nem vagyok biztos benne, hogy érzelmileg is 100%-osan bírnám, amíg kell.
2014. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

"Jóban, rosszban, egészségben, betegségben".

Ha esküt teszek, azt komolyan is veszem.

2014. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj... hogy sok esetben kicsinálhatja ez az embert.. ismerősöm férje nagyon beteg, nem hagyja ott... de már kikészült... sajnos...
2014. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mustafa33 ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De nem is jönnék össze 10 évvel idősebbel.

Aki ezt vaálalja, annak benne van a pakliban hogy 10 évvel hamarabb kerül olyan helyzetbe, mint én kerülnék nagy valőszínűséggel.

Persze van fiatalabb is, aki ápolásra szorul., de az általános nem ez.

A kérdésre emlékszem.


Jóban rosszban, egészségben, betegségben.. Így szól nem?

Ráadásul még szegenység sincs, mert nem nekem kell az ápolás negatív oldalával küszködnöm.

A szeret nem múlik el, az intimitásnak sem kell, csak azért mert aktus nincs

2014. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

olyan korban nem hagynám el, persze attól is függ mióta vagyunk együtt és mennyire szerettem/szeretem! de ha már sok szép emlékünk van akkor mellette maradnék, hisz sokat kaptam tőle! és gondolj a fordított helyzetbe...ha téged hagyna el mert fekvő beteg lennél, persze mind2 fél szenved egy kicsit, de ha szeretik egymást akkor a szenvedésen túl tudják tenni magukat és a törődéssel és odafigyeléssel ki tudják fejezni a szeretetüket! én még fiatal vagyok de ha megtalálom az igazit és 2-3 évig boldog vagyok mellette, szeretjük egymást és beüt valami ilyen akkor nem hagynám el! persze gondolom azt érezné, hogy nekem okoz szenvedést, de ha szeretem akkor megteszek mindent érte és kiállok akármit csak, hogy mellettem legyen és szeressen! önző dolog tudom, de én nem tudnám elhagyni, szükségem lenne a szeretetére, de remélem ezt a valóságban nem kell átélnem és remélem köztetek is meg van még a szeretet és tudjátok értékelni egymást még ebben a helyzetben is!

21F

2014. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem!
2014. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ápolnám. Lényegtelen, hogy fiatalok vagyunk és még 20-30 évet ápolom, vagy idősebb nálam valamennyivel és úgy. Ő a társam, jóban, rosszban.


Keresztanyám 33 évig ápolta keresztapámat, aki egyszer úgy jött haza a munkából, hogy nagyon fáj a veséje.

Azon az éjjel belázasodott, mire a mentő kiért már eszméletlen volt. A veséi felmondták a szolgálatot, a húgyhólyagja tönkrement, aztán jöttek a műtétek, a dialízis, a járulékos betegségek. Keresztanyám 29 éves volt ekkor, keresztapám 32. Szerette és együtt maradtak keresztapám 4 évvel ezelőtti haláláig.

2014. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!