Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez nem kötelesség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem kötelesség? , ez csak jó indulat, amiért hálásnak kell lennem?

Figyelt kérdés
borzalmasan érzem magam 10éve van egy párom,csak élettársak vagyunk,de van 2 közös gyermek. És jogosítványt szeretnék. (Én nem dolgozom,gyesen vagyok egyébként.)és a párom ezt mondta tegnap, hogy ez neki amúgy nem kötelessége hogy ezt nekem kifizesse,de megteszi mert jóindulatú. És én hálával tartozom neki.....ez így van,ez így normális mások szerint is???
2014. jún. 24. 11:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyébként sem dolgozol, akkor viszont kiszolgáltattad magad neki, valószínűleg már csak házinéninek tart, nincs önállóságod, nem teszel le semmit az asztalra, ő tart el...akkor teljesen joos, magadnak választottad.

Ha a GYES előtt és után dolgozol, akkor parasztság tőle ez a szöveg, hiszen a babáitokról gondoskodsz egy bizonyos ideig, ahogy minden anya.

2014. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
29%

*jogos

*viszont nélkül :D

2014. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
Hat GYES mellett valoban inkabb jóindulat. Bar amúgy sem kötelesség. Lehet jogositvany nelkul élni es lehet dolgozni, hogy maga is kifizethesse az ember.
2014. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha külön kasszán voltatok a gyes idejéig akkor jogos. Tényleg jóindulat. Ha a kassza mindig közös volt, akkor viszont bunkóságnak gondolom. Végül is gyereket nevelsz, nem munkanélküli vagy.


Ha gyes előtt dolgoztál, és közösek voltak a kiadások stb, akkor simán megsértődhetsz.

Én mondjuk így már akkor se fogadnám el, ha aranyba csomagolná a pénzét, b..sza meg ha így gondolja. Gyes után a béremből kifizetném magamnak.

2014. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem normális, legalábbis nálam nem férne bele. De azért az se mindegy, hogy sose dolgoztál, vagy most a gyerekek miatt nem. Bár azt észrevettem az ismerősi körömbe több házaspárnál is, hogy hiába dolgozott szülés előtt a feleség és van otthon a tervezett gyerekekkel, a férjek valahogy megváltoztak és úgy viszonyulnak a feleségekhez, mint hozzád a párod.
2014. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
45%
Elvileg házasság alatt vagyonközösség van, tehát minden pénz közös és közösen döntik el a párok, hogy mire költik. Ez a hála dolog meg fura, hát az ember mindig hálás a párjának mert szereti nyilván, de ez így, ahogy ő kijelenti, elég furcsa, ezek szerint ő nem szeretné, hogy legyen jogsid?
2014. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
58%
a fenét! szerintetek az üdülés 2 gyereket felnevelni, kiszolgálni a férjet háztartást rendben tartani. a gyereknevelés 24órás műszak és igen a legnagyobb boldogság is, de felér akármelyik teljes értékű munkával. :/ :) nem jogos.
2014. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%

létfontosságú most a jogsi? vagyis dolgozni máshogy nem tudsz majd menni? vagy csak most kell?

van rá pénz amúgy?


mert ha cask gondoltál egyet, hogy most kell, de nincs is rá pénz, akkor felesleges kiadás

2014. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
de akkor ez most ugy működne jól ha külön kasszán lennénk,de hát az meg milyen házas élet....?! Az évek során minden a szememre lessz hányva mostmár?? ez jó házasság??
2014. jún. 24. 11:29
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem házasság, hiszen nem is vagytok házasok.


Tisztázd ezt a pároddal. mennyi idős a kisebbik gyerek? Mikor mész vissza dolgozni? Ha a közeljövőben, szerintem is várd meg és fizesd a fizetésedből.

2014. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!