Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felejteni. De hogyan!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejteni. De hogyan!?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide tartozik de talán itt többen olvassák.

Mindenki azt mondja felejtsem el,de hogy tudnám elfelejteni,hogy a férfi akit szerettem és tiszteltem megcsalt,ráadásul a volt barátnőjével vagy szeretőjével. (nem is tudom ki volt neki) miközben én itthon voltam és azon törtem a fejem,mi lesz velünk,megtudjuk oldani a problémákat és végre együtt leszünk? Azt hinné az ember 40 évesen megjön a férfi esze,de ezek szerint nem... Ráadásul engem okol mindenért,ő van felháborodva, hogy miért vagyok ezen kiakadva. Újabban pedig tagadja,hogy lefeküdtek egymással.

Mára mennyasszonynak kéne lennem, vagy legalább is élettársnak (mert úgy volt, hogy összeköltözünk és mindenáron gyereket akart tőlem,nagyon rajta volt ezen a gyerek témán) de ehelyett itt vagyok törött szívvel és csak zokogok mert még mindig szeretem őt ...



2014. jún. 27. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs gyógymód, csakis az idő tompítja majd a fájdalmad. Sok-sok idő.
2014. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Adj hálát az Égnek, hogy ez most derült ki, és nem a gyerek után! Ha szereted, ha nem, ez az ember becsapott, megalázott, nincs helye többé melletted. Jobbat érdemelsz, és meg is fogod kapni. Nyugodtan sírj, az segít megkönnyebbülni.
2014. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a második válaszoló tökéletesen leírta a gondolataimat. Felejtsd el ezt a férfit, találsz te még ennél százszor különbet is. Fel a fejjel!
2014. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hgy igazatok van de nem hogy könnyebb lenne egyre csak nehezebb. Állandóan csak sírok ,se éjjelem se nappalom. Csak rátudok gondolni mert még mindig örülten szeretem . Úgy éreztem nekem ő az igazi... Annyira belém verte ,hogy én vagyok a hibás hogy magamat okolom azért ami történt. Talán ha nem veszekszem vele akkor nem lenne ez...

Azért veszekedtem vele,mert folyton csak a szexel gyötört. Erőszakoskodott sokszor és volt mikor úgy éreztem mindjárt megerőszakol. Ha pedig nemet mondtam én voltam a hisztis . De nem tudom hány nő szeretkezne így szívesen. Ha pedig volt az neki kevés volt. Mikor összevesztünk utána mindig szép szavakkal jött,és hogy ő is visszafogja magát amit mindig bevettem . De csak addig tartott .

Ha vicceltem vele pl hogy öreg hozzám ő persze megsértődött,pedig nekem így kellet ahogy van és ahány éves. De ha ő mondott nekem vmi olyat pl hogy minek hordok melltartót mikor kicsi a mellem meg ha nem lesz elegendő szex mikor együtt fogunk élni, akkor megyen máshoz és nekem rosszul esett akkor az csak vicc volt és nem mondtam komolyan de úgy is azt hiszek amit akarok.

2014. jún. 28. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:

"Talán ha nem veszekszem vele akkor nem lenne ez..."


Teljesen mindegy szerintem, ebbe a férfiba alapjáraton bele van kódolva a megcsalás, plusz a másik megalázása/bántása.

2014. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
20 liter pálinka mindenre gyógyír
2014. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy No sexis es nincs olyan szemelyisege amibe egy ferfi beleszeretne attol meg a pasi ra tud kattani,csak a no nem vagja,h nem ot szeretik,es a pasi sem vagja,h erre nem lehet egy kapcsolatot epiteni...
2014. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust, és ne haragudj meg ezért, de szerintem veled is baj van, ha egy ilyen állattal együtt tudsz és akarsz lenni. Ez nem szerelem, és, ha hallgatsz rám a pszichológusnál kiderül minden... hidd el olyan hamar elfelejted, hogy te is csodálkozni fogsz magadon! Sok sikert! ;)
2014. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!