Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiaknak könnyebb lehet szakítás után felejteni mint egy nőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakítás történt a párommal (9év),azért jutott eszembe egy ilyen kérdés mert Én egyelőre nem tudok arra gondolni,hogy majd jön más és kész, szerintetek attól függetlenül,hogy ki? kivel szakított? lehetnek a volt páromba is hasonló érzések gondolatok? Vagy a férfiaknak ez másképp megy, mennek csajozni a haverokkal, felszednek valakit, és így gyorsan felejtik a témát?
2013. aug. 10. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire szeretett, hogyan éltétek meg ezt a 9 évet, boldogok voltatok együtt, vagy csak kényszer tartott össze benneteket?
2013. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem nemtől függ hanem személytől, kapcsolattól stb.
2013. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez személyiségtől függ, és szerintem attól is, hogy ki szakított kivel. Tapasztalatból: ha engem dobtak, megviselt, ha én dobtam, nyilván annyira nem.

Egy komoly kapcsolat után (4év) nekem kellett egy 2 év, ...regenerálódási időszaknak mondtam mindig. Velem szakítottak, megcsaltak-utólag tudtam meg, piszok nehéz volt.

2013. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31/f vagyok. nekem februárban lett vége, van egy fiúnk is. és a mai napig nem tettem magam túl, pedig van egy új kapcsolatom is. de még mindig szeretttem és nagyon hiányzik. és fáj hogy elhagyott egy másik pasiért, míg én kint melóztam külfödön. azóta ő már újra terhes. na még ez is rá tett egy lapáttal
2013. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!