Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a házasságnak? Úgy értem, hogy mai világban is megvan az értéke?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 14:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%
szerintem a nagyon vallásosok körében van komolyabb jelentősége...ha valaki nagyon szereti a párját ez amolyan összetartozási jelkép lenne csak, ha meg valaki kényszerből megy bele akkor csak nyűg amitől szabadulni akar...
2014. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez teljesen szubjektív dolog. Számomra értéke van és nem csupán egy papíros. Nekem fontos, hogy a gyerekeim apja a férjem és nem élettársam. Mi mindketten úgy gondoljuk, hogy ez nemcsak egy papír.

Valaki pedig úgy gondolja, hogy az csak egy papír és köszöni jól megvannak esküvő nélkül is. Szíve joga. Mindenki úgy él, ahogy neki tetszik és megfelelő.

2014. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kik házasodnak. A házasságok fele nem azért válás, mert a házasság hülyeség, hanem azért, mert össze nem illő emberek, vagy fel nem nőtt nagykorúak játszanak papás-mamást. Aztán meglepődnek, hogy nem megy. A házasság szép dolog, csak tudni kell rendesen megélni.
2014. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van értelme.

Talán annyi a különbség most összehasonlítva nagyszüleink korával, hogy az anyagi helyzet miatt, a nők munkavállalása miatt, a társadalom nagyobb fokú elnézése miatt, most ha valaki rosszul vagy meggondolatlanul dönt, akkor nagy esélye van a válásra. Régen talán jobban benne maradtak egy rossz házasságban.

De akiknek sikerül jól dönteniük, azoknak ugyanolyan fontos most is, mint régen.

2014. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
10%

2es-nek van igaza "Mindenki úgy él, ahogy neki tetszik és megfelelő."

Én például nem fogok soha megházasodni, számomra nincs értelme, ha pedig úgy döntünk a párommal, hogy külön folytatjuk, akkor csak bonyolítja az elválást.

2014. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%
Nekem fontos a házasság de semmi vallási alapja nincs.Egyszerűen csak azt szerettem volna ha felesége vagyok a férjemnek és nem élettársa.
2014. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
Számomra és a párom számára van értelme , és egyáltalán nem vagyunk vallásosak ! Az ,hogy mások miként viselkednek a dologról az az ő magánügyük ..ez pedig a miénk .33/N
2014. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket.


Azért kérdeztem, mert 3 napja megkérte a kezemet a barátom akivel már 5 éve együtt vagyunk, de nem tudom hogy hogy döntsek. Az 5 év alatt egyszer se veszekedtünk, de úgy érzem hogy nem most jött el az idő, hogy összekössük az életünket. Szeretem, de félek ha azt mondom hogy nem akkor elhagy...

2014. jún. 30. 15:02
 9/35 anonim ***** válasza:
29%

Ha igazán szeretnétek egymást, akkor már 3 éve házasok lennétek!

A házassághoz a bizalom is hozzátartozik. Csak az fél attól, hogy a párja elhagyja, aki nem biztos a kapcsolatukban.

2014. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
41%
Ha emiatt elhagy, akkor nem szeret.
2014. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!