Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miket szoktatok esténként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szoktatok esténként a férjetekkel, párotokkal csinálni, illetve hétvégén?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt,úgy érzem most ellaposodott a dolog,este mire letesszük a gyereket mindketten fáradtak vagyunk,de most vb van,máskor meg vmi más netes dolga,nem is vagyunk együtt esténként,én tvzek,olvasok,ő meg neteezik

ha a nagyszülők hébe-hóba vigyáznak a gyerekre akkor is,ha van kedve max mozi,meg vacsi

szex téren nincs gond,vmi ötlet?



2014. júl. 1. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Swinger party
2014. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

4 hetes a baba, így karikás szemmel pelenkázunk és etetünk, aztán reménykedünk, hogy nem jön rá az esti hasfájós roham.


De később reményeim szerint már beáll egy esti elalvás, no meg én is átesek a gyerekágyas időszakon (az a bizonyos első hat hét), akkor már több programunk lesz. Most még örülünk, ha sikerül az alvásigényt alulról megközelíteni.

2014. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten netezünk így nincs vita. Amúgy szeret itthol lenni, tisztaság van, kaja van, nem kell semmit csinálnia. Viszont utál minket. A rokanait, a barátait és a piát szereti. Én meg leszarom.
2014. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem elleaposodottnak ha épp csak ennyit csinálunk, mint ti.

Néha már annak is örülök, ha netezés közben fogom a lábát..stb

Egyébként heti1-szer minimum megyünk barátokhoz, vagy jönnek hozzánk. Elmegyünk biciklizni, megsináljuk a bevásárlást, ez egy program kb..mert én speciel imádok bevásárolni kerten.l

Együtt főzünk..

Néha társasozunk, van itthon darts táblank, azzal játszunk, igaz gyerek még nincs, de a lenne, akkor szerintem ezekre ennyi időnk sem volna, örülnénk, ha csak fekhetünk egymás mellett..

Néha szoktunk barát gyerkőcökre vigyázni...

Budapesten élünk, néha kiülünk parkba egy üveg borral, ha van fesztivál( pálinka, sör, akkor kimegyünk)

Koncertekre is megyünk időnkét, vagy elutazunk kirándulni, szülőkhöz..stb..

Annyra unalmasnak hangzik néha, mármibta "nem csinalunk semmit.." Aztán egy fia szabadidőnk sincs

2014. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap általában nincs semmi különleges program. Otthon vagyunk, csináljuk a dolgunkat. Este közös filmezés, 12 év után is összebújva :) Netezni nem szoktunk. Az inkább unaloműző vagy munka. De együtt nem unatkozunk. Hétvégén szoktunk programokat csinálni, séta, kirándulás, étterem, utazás, városnézés, kiállítás, színház, stb.
2014. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Heti 3 napot Balatonon vagyunk amikor jó idő van, esténként fáradt, most hagyom, hadd nézze a focit.
2014. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
a 3mas jol megmontad oszinten :) amugy sajnalom! az enyem tv -t nez mint a megszallott, de megpobalok mindent... hullak vagyunk estere. 12 eve vagyunk egyutt , van egy 4 evesunk es mindketten dolgozunk a ferjem 12 oraban...
2014. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Egyébként mi 6 éve vagyunk együtt

Plusz a munkánk olyan, hogy általaban este 7re érünk haza mind a ketten..

2014. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik szobába ő a másikba.Én netezek,ő azt sem tudja,hogy kell bekapcsolni.Viszont a másik szobába terülj terülj asztalkám(nasi)fagyi gyümi keksz ,süti minden, mert évek óta fogyozik.Csak ép minden este a fogyi fel van függesztve.Aztán néha átüvölt menjek be mert roppant fontos műsort néz,ami engem egyáltalán nem érdekel.Nem is megyek.Hétvégente unokázni járunk,vagy ha nálunk van,akkor vele foglalkozunk.Viszont marha jó vele sopizni,ha vissza nézik a videókat már ismernek minket ki ez a 2 hülye aki majd meg fullad mindig a röhögéstől.35év...
2014. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Mi esténként netezünk,mindketten ugyanazt a stratégiai játékot játszuk,úgyhogy közben megy a beszélgetés meg a "pletyka" a játékról,játékostársakról,közös stratégiákat beszélünk át,aztán együtt akciózunk...szeretjük ezt:) Hétvégente viszont sokat csavargunk,van,hogy csak megyünk a kocsival,és ahol látunk valami érdekeset ott megállunk,sétálgatunk...

Két gyerekünk van,9 után van csak csend a lakásban,akkor van idő a saját dolgainkra.

2014. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!