Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van koztetek olyan aki hasonlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan aki hasonlo helyzetben van mint en, es nem tudja hogy hazassagban jobb vagy inkabb uj eletet kezdeni?

Figyelt kérdés
10 eve vagyunk egyutt van egy 3 eves kisfiunk.Mostanaban nagyon sokat veszekszunk de van hogy inkabb nem is beszelunk.1eve probaljuk rendezni a kapcsolatunkat eddig nem sok sikerrel.Ha elmondom a ferjemnek mi a problemam vele o azt mondja neki is ugyan az a baja velem.A szex sem olyan mint kellene.Ugy erzem belefaradtam a probalkozasba es az egesz kapcsolatba.Van ertelme igy elni?
2014. júl. 3. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit próbáltatok tenni? Mit jelent az, hogy "1 éve próbáljuk rendezni a kapcsolatunkat?" Pontosan hogyan?
2014. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
probalunk egymashoz turelmesebbek lenni.meg nekem a bajom hogy keveset foglalkozik velunk.ha lenne is ideje inkabb massal tolti.gepezessel vagy jatszassal vagy valami.de nagyon keveset foglalkozik a fiunkkal is.a masik problemam az hogy iszik minden nap.nem sokat de iszik.ha nem vagyunk olyan joba akkor azt mondja miattam iszik.de amikor minden rendben van koztunk akkor is iszik.ha csak 2 felest de akkor is iszik.
2014. júl. 3. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Mar hogy lenne jo a szex, ha vitatkoztok, vagy nem is szoltok egymashoz?

Egyaltalan miert is probalkoztok a szexel? Eloszor agyonkivul legyetek sinen.

2014. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem megy, akkor nem megy. Az, hogy összeházasodtatok, és született egy gyermeketek, nem teszi törvényszerűvé, hogy örökké szeressétek is egymást. Vannak, akik ebbe beletörődnek, és életük végéig boldogtalanul élnek egy értelmetlen kapcsolatban. Szerintem viszont az élet ennél többet ér, és ilyenkor tovább kell lépni, mindkettőtök, illetve mindhármótok boldogsága érdekében.
2014. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a helyzet hogy a szexet o erolteti mindig ram.ha nincs szex akkor sem szol hozzam vergodik stb.most kulfoldon elunk es anyosommal.ugyhogy barmi is van nem tudok egyik naprol a masikra hazamenni magyarba.a szexbe is azert megyek bele hogy ne legyen vita.pedig sokszor nem akarom.nem szeretem mar ugy mint regen,de nem is tesz azert hogy ez valtozzon.persze o azt mondja hogy igen pedig nem.nem torodik ugy velunk mint kellene.altalaban akkor kedves mar delutan amikor este akar valamit.es ezt is sokszor mondtam mar neki hogy nem csak ilyenkor kell kozeledni.ugy erzem belefaradtam mar az egeszbe.sokszor vagyok emiatt feszult,ingerult,ideges.
2014. júl. 3. 15:02
 6/9 A kérdező kommentje:
a masik meg az hogy csutortokon is elmondott engem mindennek csak jonak nem.es mondtam neki ha ennyire rossz vagyok akkor minek vagyunk egyutt?a valasz az volt hogy 90%ba a gyerek miatt 10% meg azert mert valamennyire meg szeret.en meg mondtam neki ezert felesleges.amugy meg mindig azt mondja hogy o nagyon szeret ugyan ugy mint eddig,utana pedig ezt mondja
2014. júl. 3. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény :( Sztem ennek tényleg vége van,nagyon afelé megy a történet mint az én volt házasságom.Mi 14 évig húztuk,bár már a 10.-nél lehetett tudni,hogy veszett ügy .
2014. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Menjetek szakemberhez, párterápiára!

Az már próbálkozásnak nevezhető a kapcsolat helyrehozására. Az eddigiek nem.

2014. júl. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 San Diego válasza:
Az utolso hozzaszoloval ertek egyet. Talan meg ezt az eselyt meg kell adni mindkettotoknek! Bar ugy latom te inkabb menni akarsz a hazassagbol. Akkor pedig lepned kell,mert mindkettotok idejet rabolod.
2014. szept. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!