Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalásnál ki a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ki a hibás? Lehet, hogy a megcsaló a jó és a megcsalt a szemét?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi megcsalja a nejét (több hónapig), akivel 20-25 éve együtt van és gyerekük is van, az többnyire kinyitja a bicskát az emberek zsebében. Köztük az enyémben is, így első hallásra, kívülállóként. De amikor az ember hallja a harmadik féltől, hogy a feleség mekkora genya és le sem szarja a családját és a férjét, soha nem volt igazi házasság, csak amolyan kényszer a gyerek miatt, akkor megfordul a fejemben, hogy vajon ki a jó és ki a rossz a történetben?

A pasi, aki tartósan félrelépett és boldogtalan?

Vagy a feleség, aki nem adja meg neki, amire szüksége van?

Minek vannak ezek együtt?


2014. júl. 3. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

A mai nők java része simán félrelép!

Viszont ha a pasi is kiderül, hogy megteszi, akkor meg elhordja mindennek.

2014. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Az 5-össel teljesen egyetértek. Bàr én nem tudok róla, hogy valaha is megcsaltak volna, én se csaltam meg soha senkit, de ettől függetlenül gusztustalan dolognak tartom a megcsalàst. Miért nem lehet lezàrni a régit és úgy belevàgni egy újba? Miért kell megalàzni a megcsalàssal a màsikat?
2014. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem bizony előfordul hogy a 3 . fél is hibás ... nem is kicsit . Hány olyan nő van ,akinek semmi sem szent .. Ha van egy kisebb mosolyszünet egy házaspár életében sok esetben a 3 .máris kiveti a hálóját kiszemeltjére .Addig csűri csavarja a szálakat ,míg csak eléri amit akar . Elég mondjuk egy bizonytalanabb ,befolyásolhatóbb jellemű férfi és máris megvan a baj . (Tudom ... édesapámat annak idején szintén behálózta egy nő . Aztán borult a bili .. apum meg röpült tőlünk,otthonról .)
2014. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%
A harmadik fél miért is hibás? Persze lehet szídni, rá haragudni...de én azt gondolom, aki nem akar, az nem csábul el.
2014. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

A 3. fél miért hibás?

Mert megerőszakolta talán a másikat? Tudni kell nemet mondani!

2014. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nincs jó és rossz, emberek vannak csak.

Az élet úgy működik, hogy ok-okozati összefüggésekben, mindennek van előzménye és lesz következménye.

2014. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De ha a nő csalja meg a férjét, akkor a férfi is hibás, akivel megcsalta? Ő is gaz csábító? Vagy gazcsábítani csak nők tudnak?
2014. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Megcsalásnál ki a hibás? Lehet, hogy a megcsaló a jó és a megcsalt a szemét?"


Itt a hangsúly a csaláson van. Ha valakivel megállapodást kötöttél, akkor nem szegheted meg azt a megállapodást egyoldalúan. Legalább KÖZÖLD vele, hogy "már nem tartom magam a megállapodáshoz, mert nem érsz nekem annyit".


1-es: De igen, a házasság kizárólagos nemi kapcsolatot jelent. És ha őket nem ez tartja össze, hanem más, akkor hazugság fenntartani a házasságot. Váljanak el, lássák el közösen a közös gyerekeiket és egyéb életviteli dolgaikat, de ne színleljék a házasságot se saját maguk, se a világ előtt.

2014. júl. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mind ketten hibasok,mert nem beszelik meg a dolgokat.A no duzzog,mogorva es akkort a ferfi kedves not keres,de csak mgkonyebules okbol,utanna csak haza jon!Vagy forditva!
2014. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Magyarországon a k..rva az istennő, a férjnek igaza van, a feleség meg sz..rszemét.
2014. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!