Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férje is így gondolkodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férje is így gondolkodott a szexről terhesség alatt? Ez normális?

Figyelt kérdés
4 hónapos terhes vagyok, és mióta elkezdett nőni a hasam, a párom nem akar szexelni! Minden rendben van közöttünk, előtte naponta vagy kétnaponta szexeltünk, szeretjük egymást, tervezett baba volt, és nincs szeretője, ez biztos. Az indoklása: ő nem bír azzal a tudattal lefeküdni velem, hogy ott van bennem a baba, mert "taszítja" a tudat, olyan érzése van, mintha a gyerekünkkel szexelne... Tudom hogy ez nagyon morbidnak hangzik, de szó szerint erre hivatkozik. Kokrétan nem az én látványommal van a baj, mert mindig mondja, hogy mennyire szép vagyok terhesen, csak számára ez morbid, hogy ott "ugrál" a gyerek szex közben, és ő erre így nem képes. Meg, hogy amikor teherbe estem, akkor is ugye eljutott a sperma a méhemig, és mivan ha most is. Ilyenekről fantáziál, és közölte, hogy ő nem szexel velem, amíg meg nem szültem, hanem kézzel szájjal mindenhogyan mehet, de ő nem képes szeretkezni így "hármasban". Hát én erre nem tudom mit mondjak, számomra ez teljesen abszurd, amire hivatkozik, és az még sok-sok hónap szex nélkül (ha beleszámítjuk a szülés utáni 6 hetet is). Szerintetek normális a férjem, hogy ilyen gondjai vannak, vagy pszichiátriai eset? Mert én nem tudom eldönteni, nekem nincsenek ilyen fenntartásaim a terhesség alatti szexxel, és ezt amit mondott, nagyon nagy baromságnak tartom. Tapasztalatok? Vélemények?
2014. júl. 4. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Szia, sok ilyen esetről olvastam itt a gyakorin, és bevallom, én is ezen parázom.

Bár még csak 2 hós vagyok, és nincs hasam, tehát eddig nem volt semmi gond. Viszont a férjemnek is elmondtam a félelmeimet, azt mondta, nem fog változni, de nem tudhatja előre, hiszen nem voltam még terhes :/

2014. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Az én volt férjem ugyan így volt, nyugi. Mondjuk érdekes, mert azóta elváltunk (nem ezért), és a barátnője terhes, és semmi gondja nincs ezzel, simán szexel, pedig már lassan félidős. Jóban maradtunk, csak azért tudom. :) De Ő se tudod rá magyarázatot adni, hogy így 5 év különbséggel most miért megy neki.
2014. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális ! Talán egy orvosi vizsgálat (ultrahang )alkalmával ha elkisér ,rá lehetne kérdezni a dokinál a házaséletre . Talán ha a dokitól is hallaná ,hogy a kicsinek az égvilágon semmi baja nem lesz ,a párod is megnyugodna és jobban merne /akarna szexuálisan közeledni feléd . Amikor én voltam terhes akkor is kifejezetten aktív volt a házaséletünk végig a 9 hónap alatt . A férjem egyáltalán nem vonzódott kevésbé hozzám és én sem kívántam őt kevésbé ,sőt ... ;) .A szülés után sem jelentkezett nálam az mint oly sok nőnél ,hogy hónapokig nem engedik a párjukat magukhoz .A 6 hét után óvatosan ,de ugyanúgy szerettük egymást !!!
2014. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
Normális. De az nagyon nem, hogy emiatt nemnormálisnak tartod a párod.
2014. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem ritka eset, nálunk is így volt. Engem nem zavart, elfogadtam
2014. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Talán félreérthetően fejeztem ki magam: hozzám, mint a feleségéhez, ugyanúgy vonzódik. Sokszor megölel, megcsókol, simogat, tehát érzem, hogy szeret és mint nőt, kíván. A kézzel-szájjal történő dolgok nem zavarják, csak attól zárkózott el teljesen hogy behatoljon oda, ahol a gyerek van (persze ez ugye nem így van, de ő ezt így képzeli el). Állítása szerint neki erről konkrét vizuális elképzelései vannak ami számára kibírhatatlan (mármint a tudat), hogy pl mivan, ha elélvez... Most nem megyek itt bele részletesen, hogy ő ezt hogy képzeli el, de elég betegnek. Meg hogy ott ugráljon a gyerek rajta (már miért ugrálna??? :D) Tehát nem az a bajom konkrétan hogy mióta terhes vagyok,azóta a férjem nem vonzódik HOZZÁM, csak egyszerűen nem akar szexelni lelkiismereti okokból.
2014. júl. 4. 15:54
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Én itt a Gyakorin egyszer olyat olvastam, hogy az apuka attól félt, hogy megsérti valahogyan a babát.
2014. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
3. vagyok .Számomra világos ! A férjednek kellene valahogy elhessegetnie magától ezeket az abszurd gondolatokat . Esetleg kollégákkal ,haverokkal ,akik már apukák beszélgetnie erről .Attól még ,hogy te állapotos vagy nem kell lemondanotok a szeretkezésről ! Én téged is megértelek ,ha vágysz az együttlétre várandósan is . Ha egészséges normális terhességed van ,ugye ennek semmi akadálya nem lenne . A babó pedig tökéletes biztonságban ,elzártan megvan a jelenlegi kis világában a pocakodbanban ,az egészből semmit nem érzékelne !
2014. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
*pocakodban
2014. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Mutasd meg neki ezt a kérdést és a válaszokat is, hátha az itteni válaszok meggyőzik. Vagy menjen el veled a dokihoz, a nőgyógyászodnak hátha elhiszi, hogy hülyeség, amiket ő képzel :)
2014. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!