Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férje is így gondolkodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férje is így gondolkodott a szexről terhesség alatt? Ez normális?

Figyelt kérdés
4 hónapos terhes vagyok, és mióta elkezdett nőni a hasam, a párom nem akar szexelni! Minden rendben van közöttünk, előtte naponta vagy kétnaponta szexeltünk, szeretjük egymást, tervezett baba volt, és nincs szeretője, ez biztos. Az indoklása: ő nem bír azzal a tudattal lefeküdni velem, hogy ott van bennem a baba, mert "taszítja" a tudat, olyan érzése van, mintha a gyerekünkkel szexelne... Tudom hogy ez nagyon morbidnak hangzik, de szó szerint erre hivatkozik. Kokrétan nem az én látványommal van a baj, mert mindig mondja, hogy mennyire szép vagyok terhesen, csak számára ez morbid, hogy ott "ugrál" a gyerek szex közben, és ő erre így nem képes. Meg, hogy amikor teherbe estem, akkor is ugye eljutott a sperma a méhemig, és mivan ha most is. Ilyenekről fantáziál, és közölte, hogy ő nem szexel velem, amíg meg nem szültem, hanem kézzel szájjal mindenhogyan mehet, de ő nem képes szeretkezni így "hármasban". Hát én erre nem tudom mit mondjak, számomra ez teljesen abszurd, amire hivatkozik, és az még sok-sok hónap szex nélkül (ha beleszámítjuk a szülés utáni 6 hetet is). Szerintetek normális a férjem, hogy ilyen gondjai vannak, vagy pszichiátriai eset? Mert én nem tudom eldönteni, nekem nincsenek ilyen fenntartásaim a terhesség alatti szexxel, és ezt amit mondott, nagyon nagy baromságnak tartom. Tapasztalatok? Vélemények?
2014. júl. 4. 15:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%
Vegyel neki egy anatomia konyvet, az ala
2014. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, normális-nem normális ez van, szerintem fogadd el a kérését. Fordított esetben te sem örülnél neki ha valaki erőltetné vagy ha a gyakorin teregetné ki a dolgait. Ezt a pár hónapot ki lehet bírni szex nélkül, pettingeztek maximum.
2014. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem beteged és nem pszichiátriai eset a férjed, az ilyen gondolatokat tereld is el magadtól. Vannak ilyen apajelöltek, lehet hallani sokfelé. Szerintem ne erőltesd ezt nála, nagyon szép lehet az aktus nélküli szerelmeskedés. Sőt, így felfedezhettek egymás testében olyan területeket amiket eddig még nem. Hidd el értékelni fogja a kedvesed ha nem unszolod, ha elfogadod az ő nézőpontját. Szeressétek egymást mindenhol mindenhogy, csak ne ÚGY :)
2014. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%

Ha egyszer terhes leszek, biztosan eszembe fog jutni, hogy ott van a hasamba egy kis élet, érezi, ha jó kedvem van, és ha rossz.

A szex mentes életet bizony a magzat is megérzi, de csak azért, mert te ilyenek miatt stresszelsz.

Nyugodj meg, és ne erőltesd a párodat, hanem fogadd el, hogy ez a kívánsága.

( Ui: Tény, szex közben én tuti, hogy elképzelném, hogy a baba hogy ugrál, és utána annyiba is maradna a szex, nem is azért, mert úr isten, hanem mert hangos nevetésbe törnék ki. Sajnos túl vizuális típus vagyok).

2014. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Párom is azt mondta annak idején: Nem fogom megdugni a saját gyerekem, mondtam, hogy az egyik hüvely, a másik méh, és tudta is, de nem jutottunk túl ezen. Inkább a terhesség vége felé volt ez gondja, én meg joban kívántam volna a szexet...
2014. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb időszak!!!!! Vártok egy kisbabát, tehát nem kell a védekezéssel bíbelődni, nem kell szedni semmit, csak boldog szex. Jól is vagy, kívánjátok is egymást....

Párommal szoktunk viccelődni, hogy alig várjuk ezt az időszakot a házasságunkban, mienk lesz a világ :D

2014. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok ilyen esetet olvastam itt a GYK-n.

Nem is olyan kis baj ez, mert szintén sokszor úgy folytatódnak a történetek, hogy a szextől való tartózkodás meg is maradt a szülés után.


Nekem nem volt ilyen gátlásom, az asszonynak se, az legutolsó időkig óriásiakat szeretkeztünk, aranyos életvidám kislányok lettek. :)

2014. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%

Hát itt valóban anatómiaóra kéne apukánank...Oda nem megy be semmi ahol a gyerek van,sőt még a te vérkeingéseddel sem érintkezik közvetlenül :)

Amúgy meg,ha netán orális szex során lenyeled,akkor meg a gyerek gyakorlatilag azt "megeszi"..Gondolj bele...:)

De az egyik válaszolónak igaza van,sajnos,hogy sok helyen tényleg így kezdődik a szexmentes házasság,aztán meg a vállás esetleg.


Ugyanilyen kényes dolog lehet az apás szülés,saját bevállás szerint sok férjnek akkor ment el a kedve egy életre az asszonytol("amint szétteszi a lábát,beugrik az a kép,hogy jön ki a gyerek a sok szottyal,és lelohad apuka).

2014. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!