Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkreteheti-e a kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti-e a kapcsolatot, ha ellentétes műszakban fogunk dolgozni?

Figyelt kérdés

Én szeptembertől nemvelőtanár leszek egy kollégiumban(nagyon örülök,hogy felvettek,mert már egy éve nincs állásom)ami azt jelenti,hogy du 2-10 ig fogok dolgozni,+egy héten éjszakai ügyelet,és havonta egyszer hétvége.

A párom viszont reggel 6-du 2-ig dologzik,és van amikor ő is ügyel hétvégén,szóval,ha pont ellentétesen vagyunk beosztva még akkor se fogjuk látni egymást,félek rámehet a házasságunk,mert mire én hazaérek 11-kor ő már alszik,mikor ő elmegy reggel 5-kor én még alszom...6 éve vagyunk együtt,gyerek még nincs...



2014. júl. 6. 15:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy jó kapcsolat ennél is többet ki kell bírjon...

Sajnos nem könnyű manapság munkát találni, örvend az ember, ha van valami.


Szerintem a munkanélküliség jobban kicsinálja a kapcsolatot, mint az ellentétes műszak.

2014. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Hát attól függ meddig tart ez az állapot. Ez azon kívül, hogy heti rendszerességgel 5 napon át gyakorlatilag 0 kommunikációt, szexuális életet és intimitást/testi-lelki közelséget jelent, még néha hétvégén is problémás ennek a megoldása, plusz az életritmusotok is teljesen eltérő lesz.


1-2 hónapig szerintem tartható a helyzet, mi kb. fél évig dolgoztunk így de borzasztó volt. Hosszútávon magányt, stresszt és rengeteg problémát szül.

2014. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Meg a legjpbb kapcsolat sem birja ezt egy par honap utan.
2014. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

Azt írod, hogy "ha pont ellentétesen vagytok beosztva", tehát ezek szerint nem mindig lesztek ellentétesen.


illetve te sem minden hétvégén dolgozol, és ő sem.


Akkor nem lesz itt semmi gond. Sőt, az még jó is, ha egy-egy héten ritkán találkoztok, mert legalább hiányozni fogtok egymásnak, és értékesebbek lesznek az együtt töltött idők.


Én 4 évig dolgoztam egy műszakban a férjemmel. Egy idő után már külön programokat szerveztem, mert már túl sok volt nekem. (Szét is mentünk.)

2014. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ellentétes műszak volt, csak a férjemnek helyben, nekem másik városban volt állásom, ahol a túlóra mindennapos volt, úgyhogy az utazgatással és a túlórával együtt úgy nézett ki, hogy amikor elmentem reggel, ő még aludt, mire hazaestem, már aludt. Tarthatatlan volt. Nem ment rá a kapcsolatunk, mert végül felmondtam, és voltam fél évig munkanélküli, igen, de találtam közelebb.
2014. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ja azt nem írtam,hogy ő minden szombaton melózik,helyette van egy szabadnapja hétköznap.Ha ügyel az azt jelenti,hogy benn van vasárnap is(3 hetnete).Szóval a hétvége se teljes értékű.


Sajnos nem hiszem,hogy csak pár hónapig fog tartani ez a dolog,mert azért ma nemigen lehet "ugrálni" munka ügyben...

Plusz nehezíti a dolgot,hogy egy kis garzonban lakunk,fogalmam sincs,hogy nem fogjuk zavarni egymást...

Arról meg,hogy mikor leszünk együtt,végképp...:(((


Viszont én amikor nem ügyelek,akkor pénteken se dogzom,szóval talán a péntek du.,meg ha összejön akkor a vasárnap...Illetve nekem ott vannak a szünetek

2014. júl. 6. 15:35
 7/29 anonim ***** válasza:

Mi 9 hónapja vagyunk együtt,3 müszakba dolgozunk,de pont váltjuk egymást. Néha szombaton is kell dolgozni.


nekünk müködik,annyi hogy a hétvégi programot nehéz össze egyeztetni. Mi hozzunk áldozatot is,h legyen szex is meg beszélgetni is tudjunk. Ha én pl délelöttös vagyok,ő délutános,ilyenkor este felkelek hozzá mire hazaér

2014. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétes műszak nem.olyan szörnyű dolog mint tűnik. A párommal két évig dolgoztunk így amíg meg nem született a kisfiúnk. Nem mondom,hogy tökéletes felállás,de jobb mint a munkanélküliség. Minden megoldható csak akarni kell.
2014. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy gond nem lehet. Ha este mondjuk fent vagytok akár 1 óráig is, akkor is fel tud ő kelni hogy hatra menjen dolgozni, mivel 2 kor már otthon van és akkor alhat pár órát. Az ember sok mindent megtesz a párjáért.

Kezdetnek jó hogy találtál munkát. Pár hónap után lehet lesz lehetőséged a műszak cserére, akár részben is. Vagy nézhetsz közben új munkahelyet is. Az a lényeg hogy most lesz munkád.

2014. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
5%
kitoroltetheted a kommentem..mert latom azt csinaltad..xD akkor is csak kifogast keresel mar most ..hogy egy napot se meloztal meg ott..
2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!