Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkreteheti-e a kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti-e a kapcsolatot, ha ellentétes műszakban fogunk dolgozni?

Figyelt kérdés

Én szeptembertől nemvelőtanár leszek egy kollégiumban(nagyon örülök,hogy felvettek,mert már egy éve nincs állásom)ami azt jelenti,hogy du 2-10 ig fogok dolgozni,+egy héten éjszakai ügyelet,és havonta egyszer hétvége.

A párom viszont reggel 6-du 2-ig dologzik,és van amikor ő is ügyel hétvégén,szóval,ha pont ellentétesen vagyunk beosztva még akkor se fogjuk látni egymást,félek rámehet a házasságunk,mert mire én hazaérek 11-kor ő már alszik,mikor ő elmegy reggel 5-kor én még alszom...6 éve vagyunk együtt,gyerek még nincs...



2014. júl. 6. 15:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom,hogy ki lehet birni.Mi 4 even keresztul dolgoztunk hasonlo beosztasban,nehez volt,de nem tette tonkre a hazassagunkat,sot a masodik babat varjuk.Nalunk a kisfiunk miatt volt szukseg ilyen beosztasra,mivel szuloi segitsegunk sajnos nem volt.

En 7-15-ig dolgoztam,15:30 korul ertem haza.A ferjem 17:00-01-00-ig dolgozott,16:30 korul indult.

Az is elofordult, hogy 3 honapon keresztul egyaltalan nem volt szabadnapom,utana viszont szunet kovetkezett.Az igazsag az,hogy szunetekkel ki lehet birni.Neked is ott lesznek a szunetek,a nyari szunetrol nem is beszelve,igy mindig lesz valami,ami visz elore.

Jelenleg azonos beosztasban dolgozunk,de lehet,hogy a pici szuletese utan vissza kell majd ternunk egy idore a valtott muszakra.

2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim 16 évig csinálták. Heti hat napon keresztül, 12 órában.
2014. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
51%

Én ezt biztos nem bírnám hosszú távon.Ez nagyon hamar át fog így menni lakótárs viszonyba.

Egy házasságba kellnek a közös élmények,intimitás stb,annak semmi értelme,ha csak azt látom a másikból,hogy alszik még/már amikor hazaérek.

Mikor fogtok házaséletet élni?Ide-oda elmenni?Ennek előbb-utóbb megcsalás a vége,mert valamelyikőtök meg fogja unni,hogy csak papíron van házastársa,egy nap arra fogsz hazamanni,hogy ki ez az ember tulajdonképpen,aki mellé éjfélkor befekszem?


Amúgy az egyik válaszolónak üzenem,hogy nem mindenkinek elég a 4 óra alvás,én pl rosszul vagyok(fejfájás,szédülés,hányinger,stb),ha nem alszom minimum 6 órát.Továbbá a minden percet ki kell/lehet használni,se működik,mert nekem a szex sem arról,szól,hogy na most van fél óránk,nyomjunk le gyorsan egy menetet,aztán ezt is letudtuk...


Persze,ha nagyon muszáj vállald el,de ezerrel keress mást,mert ennek rossz vége lesz,sőt más pasinak se fog ilyen beosztás tetszeni hidd el!

2014. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok család van így, vagy még cifrábban, pl. ha mindkettő 3 műszakban jár, de mindig másikban.
2014. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Pont azért mondtam hogy aludjon egyet délután és akkor nem kell 10 kor lefeküdnie, hanem veled is tud lenni.
2014. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24-es,és akkor ez mitöl család?
2014. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hát most is alszik délutánn,és általában már azzal együtt is bealszik legkésőbb 11-kor...
2014. júl. 8. 17:00
 28/29 A kérdező kommentje:
23-as,rátapintottál a lényegre,pont ettől tartok...A távkapcsolatban se hittem soha...Ez meg már majdnem az lesz így :(
2014. júl. 8. 17:01
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a férjedet nem is érdekled ha mikor este végzel nem kel fel hozzád egy kicsit... Mi tudunk ennyi áldozatot hozni a kapcsolatunkért,van intimitás meg közös élmény is
2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!