Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy áldott állapotban végig csalt és szeretőt tartott a párod?

Figyelt kérdés

Én még állapotos vagyok, és azt hiszem hogy a férjemnek szeretője van.

Nagyon rossz most nekem, már ki sírtam a szemem nem akarom hogy lásson így. Mit tegyek?? Le akarom buktatni és ha így van azt hiszem kiadom az útját.


2014. júl. 12. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Először azt mond meg, mi keltette fel a gyanakvást, mert így maximum találgatni tudunk.
2014. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Pendulum92 ***** válasza:
86%
Miből jöttél rá?
2014. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sajnállak! :( Ez biztos hogy szeretője van?
2014. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

hát buktasd le de csak akkor ha 100%osan biztos vagy a dolgokban,mert ez a bizonytalanság se neked se a babának nem tesz jót..mik a jelek?


ha van kedved beszélgetni...


28/f

2014. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
hát most nem fognak szeretni, de késő bánat eb gondolat! Gyereket vállaltál tőle, most így elhagyni a terhesség alatt.. én nem tudom mi a helyes, viszont azt tudom h én benyelném hogy legyen a gyerekemnek apja, megbocsájtanék ha tényleg így van.
2014. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Az "azt hiszem" még nem tény. Ha viszont valóban kézzelfogható adatok birtokába jutottál, akkor vagy ultimátummal megbocsátasz, abban az esetben, ha szereted, hisz nagyon nehéz egy csecsemőt egyedül nevelni. Ha nem szereted, nem becsülöd, nem tudsz megbocsátani, akkor nehéz lesz, de küldd a fenébe azt az embernek nevezett valakit, aki képes az állapotos feleségét csalni! De a macája is megéri a pénzét!
2014. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Miből gondolod,h megcsalt,főleg azt ,h végig?Valaki mondott valamit,vagy találtál erre utaló nyomokat?
2014. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Tuti kiborulnek. Bar mar csaltak meg es meg is bocsatottam az illetonek, megis ezt egy komoly kapcsolatban, ahol mar varandos vagyok, nem tudnam lenyelni. Milyen ember az ilyen?
2014. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát csalódnék, pont a legjobbkor csal meg. Egész biztos, hogy repülne.
2014. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg érdekelne hogy miből gondolod. Nem lehet hogy csak a hormonok játszanak veled?

Megcsalás témában azt hiszem eléggé liberális vagyok. El tudom képzelni, hogy meg tudnám bocsájtani a férjem egy esetleges botlását.

De! Ha mindezt akkor tenné velem, mikor a közös gyermekünkkel, akit feltételezhetően mindketten akartunk, állapotos vagyok, akkor véget vetnék a kapcsolatunknak.

2014. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!