Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 27 évesen csak azért együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen csak azért együtt maradni valakivel mert ő biztos pont az helyén való?

Figyelt kérdés

8 éve élek párkapcsolatban, hétvégente járok haza és ott lakom náluk (szüleivel). Tervben van az hogy összeköltözzünk.

Viszont nagyon bennem van egy tüske. Elmondása alapján régen össze melegedtek a volt pasijával, (2 éve kb) de nem feküdtek le, na és ez mellettem volt. Ez engem nagyon zavar viszont.

De lassan itt a családalapítás ideje, és nem akarok lemaradni. Barátaim nem igazán vannak nekem, csak ők na meg néhány haver/munkatárs.

Most van egy nő, aki nagyon tetszik, gondoltam rá hogy önelégülésképpen lefekszem vele, és akkor kvittek vagyunk. De nem tudom mit csináljak. Önbizalmam soha sem volt, de ha az a nő akiről írtam ő lenne a barátnőm akkor lenne. Bár így is féltékeny típus vagyok a mostanira, de rá nem lennék, annyira szexi és tudom ha engem szeretne akkor nem érdekel mit csinál, hogy öltözik stb.


2014. júl. 14. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem vetted el, nincs gyerek, addig hagyd ott. Ki tudja h@ny hapsival csalt , ha már egyet be is mert vallani.
2014. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elmult a bizalmad a másik fél iránt semmi értelme,hogy vele maradj!Lehet õ is közrejátszott, hogy kevesebb az önbizalmad.Változtass, inkább most,mint késõbb,amikor már családod van.
2014. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj, hogy mindent másoktól vársz:

nem akarsz lemaradni... miért érdekel mi van másokkal?

ha az az új nő lenne a barátnőd, akkor sem lennél boldog...

Szerintem addig nem lesz rendben, amíg magaddal rendbe nem jössz. Amíg félsz egyedül maradni, addig mással sem leszel boldog, és mást sem tudsz majd azzé tenni.

Nem csak az a kérdés, hogy a megcsalást hogyan kezeld, hanem az is, hogy egyéltalán miért csalt meg. Mi volt a gond a kapcsolattal?

2014. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor jöttem ki külföldre dolgozni. Sokat vitáztunk/vitáztam szerinte. Nagyon bántó voltam vele szerinte, és nem foglalkoztam vele.

Már szerintem kihűlt

Úgy érzem elég vele egy órát beszélni mert úgyis össze veszünk. Én olyankor mondjuk fél 9 kor este lelépek de 11 kor elkezdek chatelni lányokkal fiúkkal akikkel a neten megismerkedek.

Egyébként ő az aki nem megy sehová, így azt hiszi én sem megyek, de sokszor hazudom neki mikor nem megyek haza hogy elment a net és akkor elmegyek bulizni a munkatársaimmal. Egyébként nem bízik bennem ő sem.

2014. júl. 14. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
* eve tavkapcsolatban eltek? Meddig akartok meg igy elni. Ex nem elet, te hazudsz neki, lehet o is. Ne foglaljatok el egymast meg 10 evig. Semmi ertelme.
2014. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

"...de sokszor HAZUDOM neki mikor nem megyek haza hogy elment a net és akkor elmegyek bulizni a munkatársaimmal."


Nos, akkor itt a kapcsolat vége, de nem csak párkapcsolat esetén, lehetne a főnököd is, barátod, testvéred, ha hazudsz neki, akkor annak a kapcsolatnak ott vége van...

2014. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne is, nehogy lemaradj valahonnan, a birkacsordát követni kell kérdezés nélkül.
2014. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen, ilyen ember is van???

Éretlen vagy, amíg magadban nem raksz rendet, ne is kezdj senkivel!

2014. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"De lassan itt a családalapítás ideje, és nem akarok lemaradni." 27 évesen miről maradnál le? Amúgy sem KÖTELESSÉGE szaporodni az embernek, ha nem találsz olyat, akitől IGAZÁN szeretnél gyereket, családot, akkor csak magatokkal meg a gyerekkel csesznétek ki... Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Nem szeretitek egymást, megcsalt, te is megcsalnád, alig találkoztok, és hazudtok egymásnak. Nehogy már vele akard eltölteni a hátralévő 50-60 évedet, egy olyan emberrel, akihez SEMMI sem köt.
2014. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs semmi értelme a kapcsolatotoknak. Te nem bízol benne mert másfelé kacsintgat, hazudsz neki, veszekedtek, te is mással akarsz lefeküdni. Mi a fenéért vagy még vele?


Keress olyan nőt aki hűséges hozzád és bízol benne mert ha együtt maradtok és pl elveszed, ebből pár év múlva tuti válás lesz.

2014. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!