Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmmel 4 éve leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 4 éve leszünk együtt, pont akkor amikor nyaralni fogunk. Szeretném meglepni egy gyűrűvel. Mi ilyenkor a szokás?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok képbe ezekkel a dolgokkal ezért kérnék segítséget itt. Szóval mi ilyenkor a szokás? Karikagyűrű? Jeggyűrű? A két szó jelentése között van különbség? Aki már csinált ilyet elmondaná mi a menete? Köszönöm!
2011. jún. 29. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért akarsz gyűrűt? Eljegyzés, vagy "csak úgy"? Bemész egy ékszerboltba, és kéred az eljegyzési gyűrűket, kiválasztod, megveszed, romantikusan odaadod, ennyi:-)
2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Csak azért ne vedd el, mert négyévesek vagytok és mert pont a nyaralás időpontjára esik a napja. Akkor vedd el ha, tényleg el akarod és ennek nem feltétlen akkor kell lennie! :)

Ha megkéred a kezét, a karikagyűrű számít jeggyűrűnek, ugyanis ezáltal a jegyesed lesz, majd a feleséged. E mellé lehet még venni kísérő gyűrűt is, kinek mit bír a pénztárcája.

2011. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szeretnéd megkérni a kezét? Mennyi idősek vagytok? Mert amikor én még fiatal voltam, örültem egy sima gyűrűnek is, ami csak az összetartozásunkat jelképezte, de nem lettem tőle menyasszony. Azt hiszem olyan 22-23 éves koromban kezdtem el úgy gondolkodni, hogy ha gyűrűt kapok, akkor az már az a gyűrű legyen! Szóval annyira nem örültem volna egy sima gyűrűnek...

Ha szeretnéd eljegyezni, akkor köves gyűrűt vegyél neki. Az ár nem számít, azt úgysem fogja megtudni, és az sem számít, hogy néz ki, mert simán örülni fog neki. Persze arra azért figyelj, hogy, ha nem szereti a csicsás dolgokat akkor egyszerűbbet vegyél, ha meg pont az ellentettje, akkor is tudod mi a dolgod :)

2011. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen szeretném, én 21 barátnőm 24.
2011. jún. 29. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

jegygyűrű lánykéréskor (eljegyzéskor), karikagyűrű az esküvőn (úgy tudom). ez akár egy gyűrű is lehet, de ha van rá kereted, akkor mind a két alkalomra külön gyűrűt is vehetsz (nekem ez jobban tetszik).

nálunk jegygyűrű csak nekem van, akkor kaptam, mikor megkérte a kezem, a 4 éves évfordulónkon:) igaz, nem nyaraltunk, csak kiráncigált zuhogó esőben a kedvenc helyünkre a dunaparton. Fogalmam nem volt róla, mi a fenéért kell nekünk most az esőben feltétlenül elmenni otthonról, semmi kedvem nem volt kimozdulni, ő meg végig vigyorgott a bajsza alatt és olyan izgatott volt, mint egy gyerek:) nem is bírt magával, alig száltunk ki a kocsiból a Lánchídnál már a kezembe is nyomta a gyűrűt és csak annyit tudott kinyögni: "na?" Életem egyik legszebb élménye:)

úgyhogy nem kellenek nagy trükkök, csak add magad:)

2011. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy jegygyűrűvel kérte meg a férjem a kezem, nem pedig karikagyűrűvel.

A karikagyűrű az, ami párban van, és az esküvői szertartás alatt kerül az ujjatokra. Ezt együtt választja ki a pár (általában). Sokan ezt szoktál használni eljegyzési gyűrűnek is, és már az esküvő előtt hordják.

Viszont, ha szeretnéd őt meglepni egy jegygyűrűvel, akkor azt egyedül vedd meg, (mert azt meg úgy szokás) és egy romantikus pillanatban kérd meg vele a kezét.

Az én férjem is nyaraláskor kérte meg a kezem, egészen váratlan volt... Sétáltunk a parton, egyszer csak megállt, letérdelt és megkérdezte, hogy leszek e a felesége... :)

23/L

2011. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez tetszik ez a megkérési módszer:)
2011. jún. 29. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 06-29 12:19


ez nagyon cukiiiiiiiiii :D

2011. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DarHurys válasza:
100%
Egy gyűrű mind felett , egy gyűrű kegyetlen
2011. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Apukám a felesége kezét Velencében a Sóhajok hídja alatt kérte meg:) Hisztizett egy sort, hogy tegye el a fényképezőgépet, aztán megkérte a kezét:) De bárhol megkérheted, de ez a nyaralás alatti dolog aranyosnak tűnik:)

2011. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!