Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hazudja azt a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja azt a feleségem, hogy fáj a feje, mikor tudjuk hogy nem az a baja?

Figyelt kérdés

El akart menni valahova tegnap, én meg fáradt voltam, meleg volt, és azt mondtam, menjen nélkülem, vagy a barátnőivel.

Azóta csak néz maga elé, látom, hogy sértve van, mikor kérdem mi a baja, azt mondja, semmi, csak fáj a fejem...

2 napja egyfolytában! de gyógysrt nem akavni se orvoshoz menni...

kérdem, hogy nincs harag tegnap miatt, azt monandja dehogy!


Miért hazudik? Legalább mondsná, hogy vérig sértettem, hordana el mindenek, és kibékülhetnénk!



2014. júl. 15. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert valamiért nem őszinte a kapcsolatotokban a kommunikáció. Amikor elkapod egy jobb pillanatában érdemes lenne a pároddal elbeszélgetni, hogy miért viselkedik gyerekesen. Rejtett sértődések, konfliktusok állhatnak a háttérben, amit ki kéne bezsélni mindkettőtöknek, hogy helyreálljon a bizalom.
2014. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod, hogy NEM fáj a feje? Nem látsz bele - tegnap óta böven megfájdulhatott neki.
2014. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki akkor tényleg csak a feje fáj, gondolod ilyen butaság miatt így megsértődne?
2014. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ha tényleg fáj a feje, oda jön, hogy öleljem meg, beszed egy gyógyszert és alszik! Most nem hajlandó velem e szónál többet beszélni!
2014. júl. 15. 11:48
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos a nők egy része ilyen (mondom én ezt nőként, én is voltam már így, hogy a konkrét kérdésre azt mondtam, hogy semmi bajom, pedig volt!).

Ilyenkor vedd a kezedbe az irányítást, hiszen amúgy tudod, hogy mi a baja a feleségednek. Ültesd le és mondd el, te hogy látod a szitut, mi volt, miért nem mentél vele, de ettől még szereted bla,bla.... Lehet, hogy a stílus nem volt megfelelő, ahogy mondtad neki, menjen a barátnőival. Velem is volt már olyan, hogy a férjemnek valahová nem volt kedve jönni. Volt olyan, hogy normálisan mondta, azt megértettem és nem duzzogtam. De volt, hogy elindultunk együtt a gyerekkel (strandra) és a bejáratnál meglátta milyen tömeg van, azt mondta, ő nem jön be. Ez nekem is rosszul esett, mert előtte nap mondta, hogy lelkiismeret furdalása volt, amiért 2 napja nem jött velünk, így legközelebb megembereli magát és eljön. No de ugye az ajtóból meg visszafordult. Ez nem esett jól, de aztán megbeszéltük.

2014. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem HIGGY a feleségednek. Tegnap te voltál fáradt, ma neki fáj a feje. Nincs ezzel semmi gond.


Miért kérdőjelezed meg a feleséged igazmondását?

2014. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mert semmi baja nem volt amgí nem mondtam neki hogy menjen nélkülem!

Utána 5 percre elkezdett fájni a feje, és bármit kérdeztem, "nem tudom, nem érdekel!" válaszokat ad!

2014. júl. 15. 11:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2014. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nagyon hiányzol már neki,és szeretett volna megint elmenni veled valahova.Gondolom ritka,amikor közös programokat tudtok csinálni,mert vagy az egyikőtöknek van baja,vagy a másikotoknak.Ez sem tesz jót a kapcsolatnak.

Először is,tényleg fájhat a feje!A melegben az embernek gyakrabban fáj a feje,illetve sokszor mostanában túl gyors az időváltozás,és mindenkinek másképp alkalmazkodik a szervezete.Mostanában nekem is többet fáj a fejem,sajnos.Én sem akarok mindig gyógyszeren élni,mert egyszerűen nem akarom vele tönkretenni a testem.

De ha nem mond igazat,akkor is csak az a helyzet,hogy hiányzol neki.Hiányoznak neki a régi szép idők,amikor biztosan többet voltatok együtt.

A megszokás minden kapcsolatban nagy úr,és szerepet játszik,és egyáltalán nem jó dolog,amellett,hogy ezzel hatalmas kötelék is kialakul sajnos.Sokan ezért nem mernek válni,vagy szakítani,mert nehéz egy köteléket megszakítani.Ráadásul ha vannak gyerekek is,meg anyagi függés is,akkor még nagyobb gáz van.

A másik ok lehet az,hogy rejtetten féltékeny.Valószínűleg úgy érzi,hogy nem foglalkozol vele eleget,vagy mostanában elhanyagolod.Nem akarom védeni a feleségedet,de szerintem most valószínűleg jogos problémája lehet.

Amit így mi nem láthatunk át,mivel az ő leírását a kapcsolatotokról,az ő álláspontját nem láthatjuk,és megmondom őszintén ezt sajnálom is.

Biztosan többet és jobban tudnánk segíteni,ha más eseményeket,és az előzményeket is jobban,más szemszögből is ismernénk.

Ezen a kapcsolaton még érdemes változtatni!Itt még lehet eredményt elérni,mert te is amint látom aggódsz a kapcsolat miatt,meg ő is.

2014. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!