Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a feleségem otthon maradni?

Figyelt kérdés
Számomra az a normális, hogy dolgozom (pénzt keresek), a feleségem pedig neveli a gyerekeket. A feleségem viszont nem akar itthon maradni, és csak gyereket nevelni, hanem komoly ambíciói vannak. Én reggeltől estig dolgozom, és számomra az lenne az ideális, ha én pénzt keresek, a feleségem pedig foglalkozik a gyerekekkel, vezeti a háztartást és intézi az egyéb ügyeket. Ez a mai világ hozománya, hogy a nőknek nincs elég idejük a legfontosabb feladatra, nem akarnak csak anyák lenni? 32/F

2014. jún. 29. 20:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen fontos dolgokat miért nem az előtt beszéltetek meg, mielőtt még elvetted volna?
2014. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
86%

Én megértem, én sem akarnám feladni a karrieremet.

Miért vársz el tőle ilyesmit? És utána csodálkozol, ha unatkozik és boldogtalan lesz!?

2014. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
81%

Mai provokatív kamukérdés?

Ennyire unalmas a nyári szünet?

2014. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
98%

Megértem, én sem akarnék csak otthon lenni mindig. Nem vagyok karrierista, el lennék otthon 2-3 évig, de nem örökre.

Én örülnék neki, ha a párom olyan jól keresne, hogy nem lenne létszükséglet, hogy én is dolgozzak 8-10 órát. De egy 4 órás állást a gyerekek és a család mellett is bevállalnék, mert úgy valahogy sokkal hasznosabbnak érezném magam.

Egyébként abból a későbbiekben sok probléma lehet, ha valaki mindig otthon van egyedül. Nem érik ingerek, nincs sikerélménye. Nem mindenki olyan típus, hogy a háztartás kielégíti a tenni vágyását.

2014. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
26%
engem miért nem talál meg egy ilyen (igazi)férfi ???!
2014. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
84%

Akar valamit kezdeni az életével.

Joga van ehhez, pont ugyanúgy, mint neked. A hideg kiráz ettől a felfogástól, hogy a nő maradjon otthon, nevelje a gyereket, vezesse a háztartást. Miért kell őt bezárni a négy fal közé?! A gyerek mindkettőtöké, és abban a házban laksz te is, nem csak ő. Segíts be neki az otthoni teenőkben, és hagyd őt dolgozni, örülj, hogy komoly ambíciói vannak!

Én, ha ilyet kérne tőlem a férjem beadnám a válókeresetet, és nem kizárt, hogy ezt ő is így gondolja. 35/N

2014. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsétlen feleséged... Nem, nem ez a normális! Az lenne a normális, hogy megosztjátok a feladatokat, a gyerek nevelést, a háztartást és az egyéb ügyeket is. Nem annyiból áll az apaság, hogy megcsinálod a gyereket, aztán pénzeled. A feleséged pedig a társad és nem a cseléded.

Am igaza van a előttem írónak, egy ilyen komoly horderejű dolgot, miért nem a házasság előtt tisztáztatok? Sajnos sok olyan nő van aki inkább szül 3-4 gyereket, csak ne keljen dolgozni. Miért nem kerestél egy ilyet?

2014. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
98%
mert iszonyat.hogy napról napra ugyan az a feladatsor,mosás,takarítás,ebédkészítés. Alig vártam,hogy leteljen a gyes és visszamehessek dolgozni emberek közé,hogy ne fejlődjek vissza elszakadva a világtól.
2014. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
96%
Ha a világ legfontosabb feladata a gyereknevelés, miért nem akarsz részt venni benne???
2014. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
93%
te szexista vagy komám :(
2014. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!