Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túlreagálom? Szerintem igenis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Szerintem igenis bunkóság volt!

Figyelt kérdés
A férjem ma 5 napos üzleti útra ment. Tegnap este szerettem volna, hogy együtt töltsük az estét, mielőtt napokig külön leszünk, plusz mert engem előléptettek, szerettem volna ünnepelni. Kértem szóban is és üzenetben is, hogy ne menjen sehova. DE neki más üzleti ügye adódott hirtelen és elment. :( Azt ígérte, 2 órán belül itthon lesz és egész éjjel nem fog aludni, tölthetünk együtt időt. Na már most... Egyrészt nem is ért haza csak 3,5 óra után, másrészt én nem éjszaka akarok mondjuk ünnepi vacsorát tartani. Én túlzom el, hogy ezen teljesen kiakadtam?
2014. júl. 15. 13:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
De eltúlzod, a munkahelyén akadhatott olyan dolog, ami egyszerűen kikerülhetetlen.
2014. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha üzleti ügyben kellett elmennie, akkor nem az ő választása volt, hogy otthon marad-e veled vagy sem, hanem ez volt a kötelessége.
2014. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Irod hogy neki uzleti ugye adodott. Ez valoszinuleg olyan volt amit nem olyan egyszeru elhalasztani, vagy igen koltseges.


A vacsorat majd megtartjatok akkor amikor mindketten raertek, ennyi.

2014. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Eltúlzod, mert a férjed értelmeszerüen nem hagyja az üzleti ügyeket csak úgy ott a te kedvedért.


Ha ELÖRE - azaz legalább néhány nappal korábban megbeszéltétek volna, akkor jogos lenne, de így, hogy késett MÁSFÉL órát, és utána NEKED nincs kedved semmihez, az a részedröl igencsak túlzás.

2014. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is rosszul esne, főleg,hogy tudja,hogy neked sokat jelentett volna ez az este. Én nem vagyok toleráns ember időpontok szempontjából, ha egyszer valaki azt mondja 2 óra múlva az legyen 2 óra múlva. De minimum szóljon,ha késik. Egy üzleti megbeszélésről, munkából se késünk,akkor párunkat tiszteljük már meg ennyivel.

Mit jelent az,hogy teljesen kiakadtál?

2014. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Az üzleti ügye nem olyan, hogy fix meló, hanem "fusi", ügyeket intéz egy barátjának, amiért pénzt kap. Ez nem újdonság, hogy mielőtt elutazik, szeretnék vele együtt lenni, úgyhogy nem lepődhetett meg, tudta és beszéltük is, hogy otthon kéne lennie tegnap.

Minden egyes perc késés tiszteletlenség! Lehet elbagatelizálni, de igenis elvesztegette azt az időt és bizonyította, hogy megbízhatatlan, hisz minden ígérete ellenére, nem jött akkorra, amikorra ígérte!

Úgy akadtam ki, hogy nem szóltam már hozzá, amikor hazajött. Mondjuk, azért sem, mert nem kért bocsánatot a késésért vagy azért, hogy nem volt otthon, és semmilyen kísérletet nem tett a kiengesztelésre. Hát, fogtam magam és két cigi után lefeküdtem aludni.

2014. júl. 15. 14:04
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, 5 éves vagy? mert azoknál dívik a nem szólok hozzá és haraggal lefekszem aludni stílus. ha 5 éves vagy, akkor érthető, ha több, elég fura...
2014. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem, nem 5 éves vagyok! Mégis, szerinted "nagyon érett ember" szerint mit kellett volna tennem, miután 100-szor elmondtam valamit????
2014. júl. 15. 14:32
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem fusizna, akkor meg az lenne a gond, hogy nem keres pénzt :)

Szerintem ilyenen kár veszekedni. Nem csajozni volt, hanem dolgozott. Ha fusi, akkor is gondolom, kötött, hogy mikor tudtak találkozni. És mivel ő dolgozik valakinek, ő akar pénzt keresni, ezért neki kellett alkalmazkodnia.

2014. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem zavarna, ha nem fusizna. Ő gyűjt a saját terveire ezzel.
2014. júl. 15. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!