Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy tényleg nagy bunkóság így szakítani?

Figyelt kérdés

Fél évet voltam együtt a barátommal, szakítottunk. Hogy ki "kezdeményezte", az jó kérdés. Nekem voltak gondjaim a kapcsolattal, amiken változtatni akartam mindenképp. Ő viszont nem, így végül már inkább ő mondta, hogy szakítsunk, legyünk barátok.


Én szerettem, és nagyon meg akartam menteni a kapcsolatunk, aznap teljesen kikészültem (sokat beszélgettünk az elválás előtt.) Mondott számomra furcsa dolgokat, ami egy barátom szerint bunkóság volt tőle.


Szűz vagyok, pettingig jutottunk, nem is találkoztunk túl sűrűn. Azt mondta: "én nem használom ki eléggé a lehetőségeket", meg hogy "annyi őrültséget kipróbálhattam volna még vele". Azt is kérdezte, (miután mondta, legyünk barátok)"A barátok szoktak szexelni?" S még azt is mondta, inkább csak éjféltől legyünk barátok, addig még utoljára levetkőztethetem.


Én akkor nagyon ki voltam bukva, szinte reagálni sem tudtam, úgy fájt a tény, hogy elvesztettem (a testiségbe már nem mentem bele.). Mindig mondta, hogy ő nem a szavak embere, és soha nem is mondott semmit az érzéseiről, még annyit sem, hogy hiányzom neki.


De ha most belegondolok... Miért kellett nekem ilyeneket mondania? 26 éves ember. Úgy nem lehetett volna elbúcsúzni, hogy "megszerettelek, és fontos vagy nekem emberként is, így legyünk barátok?" - ezek helyett a fenti dolgok helyett?


Ő tényleg egy "érzelmi analfabéta", vagy hogy gondoljak erre?


2011. márc. 1. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is a barátja akarsz lenni, jó manipulátor.
2011. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy tűnik neki fontosabb volt a szex, mint az érzések :S
2011. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még így a végén szívesen megd*gott volna. Azt gondolta, hogy annak érdekében, hogy megtarts, lefekszel vele.

Jó, hogy nem mentél bele, nagyon megalázott volna.

2011. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, te még mindig nem tetted túl magad ezen a szakításon??már nagyon sokadszorra írsz...Nem szeretett eléggé, van ilyen.Miért nem tudod feldolgozni ezt a dolgot még mindig?És ezt nem bántásból írom, komolyan érdekel.
2011. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értettem, ezt a sok szexes utalást. Azt sem, mi lett volna ebben a jó, "még utoljára levetkőztetni őt". Én akkor annyira össze voltam törve, hogy szinte magamnál sem voltam. Fájt volna még csak hozzáérni is, arra gondolva, hogy többé úgysem tehetem.
2011. márc. 1. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva inkább az nem hagyhat nyugodni, hogy elvett fél évet az életedből, és még pofon sem vághattad búcsúzóul.
2011. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha így rámismersz, akkor már tényleg legendás vagyok... :). Ám két hónapja és egy hete volt, és még teljesen tényleg nem vagyok túl rajta. De már kezd felnyílni a szemem. A barátaim szerint jó nagy tapló volt velem, és meg kell vele szakítani minden kapcsolatot.


Most már főleg azon gondolkozom (a kérdésem is ezt mutatja talán), hogy lehet, hogy nem láttam a dolgok lényegét... És most már haragszom is rá, amit korábban még nem tudtam.

2011. márc. 1. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Tényleg nem értettem, ezt a sok szexes utalást.


22.08-ban a válasz. Mi lett volna neki a jó? Hogy még utoljára megkapott volna. (Legalább annyit, mint korábban, de mondom, azt hitte, vissza akarod szerezni szexszel.

2011. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!