Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nekem van igazam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem van igazam, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szóval az a gond, hogy a barátommal (egyéb okok miatt) még nem hoztuk nyilvánosságra a kapcsolatunkat, de titokban járunk már mindjárt 3 hónapja... Csak neki szokása Fcebookon lányoknak kommentálni, és nem éppen annyit, h "jó kép" És most vettem észre, hogy van egy egészen friss komment, alig 4 napos, ahol olyanokat ír, hogy "édesek vagytok "szépek vagytok" "Hű de jól nézel ki" és olyan lányoknak, akikkel amúgy nincs jóban, de gondolom tetszenek neki... Mert ilyen kis plázapic*ák. Na és ma kérdeztem tőle, hogy mire véljem ezt, mire az volt a válasz, hogy én vagyok túl féltékeny meg hasonlók, majd egy órát biztos veszekedtünk rajta... És nem is az, hogy haragszom érte, csak egyszerűen elszomorít, hogy ő ilyen... pedig tudom, hogy fordított esetben fel lenne háborodva ő is! Mégis, mikor leírtam neki, hogy bánt a dolog annyit válaszolt rá, hogy "jól van, menstruáljál"... :( Szerintetek tényleg én reagálom túl, és neki van igaza?

2012. ápr. 10. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"majd egy órát biztos veszekedtünk rajta... "

Jól indul a kapcsolat.

Ha ennyire nyíltan mer flörtölgetni akkor teljesen semmibe vesz téged. Elképzelhető, hogy már meg is csalt valamelyik kis ribivel, csak annak nincs ehhez hasonló írásos nyoma. Hány évesek vagytok?

2012. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl.

Én otthagynám a helyedben.

Dobd ki, és mond meg neki, hogy menjen a faces csajaihoz.

Szerintem gusztustalan.

Én azt is elítélem, ha mész az utcán a pároddal, és a párod megnéz egy másik nőt/pasit.

(35f)

2012. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

A FACEBOOK MINDEN PÁRKAPCSOLATOT TÖNKRETESZ! De attól függetlenül igazad van..


18/L

2012. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát... Ne a facebookon éld az életed. Az hogy "írogattok" egymásnak meg titkoljátok a kapcsolatotokat, simán látszik, hogy még egyikőtök sem érett rá. Szóval én alapjáraton azon gondolkoznék a helyedben, hogy minek vagyok vele együtt. De gondolom 16-nál nem vagytok többek, ha viszont igen, akkor elég gáz ez a viselkedés mindkettőtök részéről.


28/n

2012. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem a "jól van, menstruáljál" mondatnál főtt volna le a kávé, és dobtam volna ki az érzéketlen kis ....-t a francba.

Fogadjunk, nem rajtad múlik, hogy nem nyilvános a kapcsolatotok!

2012. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
16:12 az igazság az, hogy ő már lassan 23 lesz én meg 16 leszek... tehát a korkülönbség miatt nem hoztuk még nyilvánosságra, amit amúgy én nem akartam... mert ő mondta, h járjunk nyilvánosan is, de én úgy gondoltam, hogy várjunk legalább a születésnapomig. És ezeken kivül nagyon jól megvagyunk, teljes összhangban vagyunk, mindent meg tudunk beszélni, szóval teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Csak ez a mai kiakasztott... bár igaz, most megígérte, hogy többé ilyet nem csinál, és szerintem a féltékenység is közrejátszik itt. Állítása szerint fél, hogy valaki lecsap a kezéről, és akkor ő nem akar szenvedni, ezért mondhatni bebiztosítja magát.... de nekem ez így akkor sem tetszik :(
2012. ápr. 10. 16:16
 7/18 ASOT ***** válasza:

mámmámíjjá! :) te jó isten!

Ezt mondom folyamatosan h a kib@szott f@szbuk tönkreteszi a kapcsolatokat!


"jajj lájkolta a fiú/lány képét, jajj megjegyzést írt a falára, jajj képet küldött neki, jajj beszélget is vele, jajj jajjj jajjj"


Hogy túlreagálod e?? VICCES de azt mondom h NEM! :) A te korodban NEM! A Te korodban kicsikém ez természetes mert nálatok ez megy....és sajnos ez 25 fölött is elterjed...

2012. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A képek kommentjét szerintem túlreagálod. De az mind semmi, a kis kandúr menstruációs beszólásához képest. Hagyd az egész kapcsolatot a fenébe, pláne, ha nem is vállal fel! Egyébként miért?
2012. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ez a jól van menstruálj náalm is kicsapja a biztositékot...


szerintem szakítsatok mert lesz ennél rosszabb is..-

2012. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
16:17 egyáltalán nem vagyok ilyen fajta... össz-visz 12 képem van facebookon, és azok sincsenek agyon photoshoppolva meg tele rakva mindenféle ilyen kis mintákkal... És kérlek, ne az által írj véleményt, hogy megnézed a koromat... Szerintem sem az én koromban, sem a nagyanyám korában nem szép az ilyen... És nem az a lényeg, hogy facebookon írta, de ott maradt meg a bizonyíték... viszont akkor lehet, hogy amikor az utcán meglátja a csajt akkor is beszól neki, nem?
2012. ápr. 10. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!