Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátnőmet hogy beszéljem rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogy beszéljem rá hogy ne pocsékoljon rá több időt és dobja ki a párját mert egy sz*****?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm, tűzbe mennék érte. Soha de soha nem akarnék rosszat.

Most viszont többet árt magának mint használ.

Nem vagyok az a kotnyeles típus, de úgy érzem nem hagyhattam, és közöltem vele dobja ki a párját.

Elvégzett a barátnőm az élettársán egy amolyan hűségteszt félét.

Ismert lány volt a csali, és az élettársa be is kapta (azaz bevett mindent)

Táv kapcsolatban élnek, és ez mind online folyik.

A pasas a barátnőmet már lerázza este 8- fél 9 között, azzal az ürüggyel hogy fáradt, de a nővel akár beszél éjfélig is, annak ellenére hogy reggel korán kell, és a párjával az én barátnőmmel soha nem is beszéltek olyan sokáig.

Nagyon sok mindent beszélt a "nő" és az élettársa ( a nő az én barátnőm egyébként remélem érthető, ő játsza el ezt a szerepet)


Szóval ahogy mondtam online folyik az ügy, és barátnőm váltig állítja hogyha az idegennek hitt nővel beszél akkor társának felcsillan a szeme, állandóan mosolyog, rá pedig soha sem.

Hetente két napot töltenek együtt, de most egy napot valahogy el akar a pasi szedni, és a nővel akarja tölteni. Nem tudjuk milyen dumával.

Az élettársa olyat is mondott, hogyha szexelni fog az én barátnőmmel akkor arra az idegen nőre fog gondolni, mert ő annyira kedves szexi hogy hihetetlen, szeretné ha a barátnője lenne, és megcsalná vele a párját stb.



Egyébként azokról is információt adott hogy miket hazudott, és miért, például képes azt hazudni hogy nincs internet és nem tudnak beszélni, mindeközben ő bulizni megy, de arra már nincs gerince hogy őszinte legyen, mert akkor elmenne az én barátnőm is szórakozni, csak arra már túl féltékeny az uraság.

A pénzt is elég sok mindenre elkölt, elfizet haveroknak, nőknek dj-nek a bulikon, sok ital, cigaretta stb.

Arra is fényt derült hogy majdnem egy éve már annak hogy felkerült egy hotdog nevezetű akármire, ott cseveg leginkább nőkkel stb.

Én ezt már rég nem bírtam volna, azt hogy engem a férjem szapuljon miközben én itthon várok rá, megteszek mindent stb.

A pasi, és a barátnőm is elmondta hogy szexel nincs gond nem is volt, nem érti mire ez a kilengés, bármit szinte bármit megkaphat.

DE a lényeg nagyon féltem a barátnőmet, erősnek mutatja magát, csak néha látom szemében a könnyet, nem akarom hogy tönkre tegye magát, így is elpocsékolt 6 évet az életéből, még annyira fiatal.

Bár már előzőleg mondtam neki, ne tegye, mert erre minden pasi rá harap hogy legyezgetik a hiúságát, de ő még most is azt mondja hogy ezek kiderültek, megérte neki, mert bár vége lesz a kapcsolatnak, nem hazudnak és alázzák meg, mert akár a tettek mezejére is ellépne, amit a pasi is mondott hogy megold egy szobát stb.

Bár ebben tény hogy igaza van a barátnőmnek, mert az én páromhoz oda mehetne egy jó nő, akkor is elküldené a fenébe.

Na de mit tegyek??

Mondtam a barátnőmnek hogy kap ő ettől a férfitól 1000szer jobbat míg a pasi ezerszer rosszabbat, és ezt így is gondolom.

Túl helyesnek és jónak hiszi magát, közben meg egy átlagos fickó.


2014. júl. 16. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyszeru, a sracnak mondd hogy mit kavartok a hatterben, garantaltan kidobja a baratnodet es problem megoldva.
2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehhez sok közöd nincs, ahhoz meg végképp, hogy a pasi mire költ. 6 éve együtt vannak és hetente kétszer találkoznak? Hát a pasi valahol joggal nem gondolja komolyan az egészet. Egyébként pedig aki ilyen csapdát állít a párjának, az mégis mit vár. Valamiért eszébe jutott, biztos nem a hatalmas bizalom miatt.Rábeszélni meg sehogy ne beszéld rá, mert te leszel végül a síró harmadik.
2014. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hāny ēvesek vagytok,hogy ilyen hülyesēgekre ērtek rā? 12? Amugy ėn a barātnöd helyēben azt a kapcsolatot ami 6ēve tart ēs mēg mindig nem ēlnek együtt,nem tartanām kapcsolatnak. Nēha talālkoznak,szexelnek ēs ennyi. Ez nem kapcsolat.
2014. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mindig így volt, hanem kb 1 éve van így, ez a nagy távolság.
2014. júl. 16. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasi tényleg nem normális és nem korrekt, de ti is megéritek a pénzeteket! Beteg dolgok ezek...
2014. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

undorító, amit csináltok, egyrészt neked mi közöd más kapcsolatához, meg miért szórakozol a barátnőd párjával?

Amúgy ez nem kevés szabálysértést is kimerít...

Vagy csak irigy vagy rá, rá akarsz hajtani a pasijára?

Meg kalkuláld bele, hogy ez egy távkapcsolat, nem normális dolog, az egész az interneten játszódik, meg amíg nem történt semmi, addig kár ítélkezni.

2014. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad már neki amit akartál, megmondtad a véleményedet. Kész tények is vannak a barátnőd előtt, hogy mit csinál a pasija. Ennél többet nem lehet tenni, ha ezek után is folytatja vele a kapcsolatot, akkor meg is érdemlik egymást.
2014. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!